10.000-15.000 TL arası telefon önerisi

• Konuyu başlatan mcf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 194

mcf

Hectopat
Herkese merhaba, umarım ramazanınız iyi geçiyordur.

Benim için uygun bütçe bu mu onu bilmiyorum.
Android olmasını, 0 olmasını, beni uzun süre götürmesini, 3.5mm çıkışına sahip olmasını, arka kamerasının 60 FPS video çekebilmesini(Çok video çekmiyorum ama 2024'te 60 FPS çekemeyen telefon mu olur?) istiyorum.
SD kart desteği olursa fena olmaz; şu anki telefonumun hafızası 16 GB, 8 GB hafıza kartı takılı olduğu için bugunün telefonlarının hafızası gözüme epey büyük görünüyor.
Telefonda oyun oynamıyorum.
Aldığım gibi bir kılıf ve kırılmaz cam taktıracağım, bunları çok zorlanmadan bulabilmeliyim.
Mümkünse internet açık olduğunda kendi uygulamalarında reklamların çıkmadığı(çıkıyorsa da çok zorlanmadan bypasslanabileceği) bir model olsun.
Bu IMEI çakılmalı şeylere karşı... Bilemiyorum ya, ben şanssız adamım bu konudan dolayı sıkıntı çekmek istemiyorum.
Başka aklıma ölçüt gelmedi, gelirse editleyeceğim.(aklınıza gelenleri sorunuz.)

Samsung A34 1080p/60 destekliyor.
Bu fiyat aralığında rahat kılıf desteği vs. bulabileceğin telefonlardan birisi.

Aklıma gelen yeni bir ölçüt: Şuan ki telefonumda Revanced kullanıyorum, yenisinde de bunu yükleyebilmeliyim. (Bilmeyenler için modlu, ücretsiz Youtube premium). Yeni Androidlerde işleyiş nasıl bilmiyorum, bunu zorlaştırmaya çalışmış olabilirler.

3.5 mm çıkışı yok galiba onun.

3.5 mm çıkışı yok galiba onun.

Evet yok, özellikle ölçüt olarak belirtmediğiniz için attım. 4K hariç 60 FPS video çekiyor. 4K da 30 FPS.

Aldığım gibi bir kılıf ve kırılmaz cam taktıracağım, bunları çok zorlanmadan bulabilmeliyim.

Kendi üzerinde koruması ile geliyor ve kutusunun içinden kılıf ve şarj aleti çıkıyor, aramanıza gerek yok zaten.

Herkese merhaba, umarım ramazanınız iyi geçiyordur.

Benim için uygun bütçe bu mu onu bilmiyorum.
Android olmasını, 0 olmasını, beni uzun süre götürmesini, 3.5mm çıkışına sahip olmasını, arka kamerasının 60 FPS video çekebilmesini(Çok video çekmiyorum ama 2024'te 60 FPS çekemeyen telefon mu olur?) istiyorum.
SD kart desteği olursa fena olmaz; şu anki telefonumun hafızası 16 GB, 8 GB hafıza kartı takılı olduğu için bugunün telefonlarının hafızası gözüme epey büyük görünüyor.
Telefonda oyun oynamıyorum.
Mümkünse internet açık olduğunda kendi uygulamalarında reklamların çıkmadığı(çıkıyorsa da çok zorlanmadan bypasslanabileceği) bir model olsun.
Bu IMEI çakılmalı şeylere karşı... Bilemiyorum ya, ben şanssız adamım bu konudan dolayı sıkıntı çekmek istemiyorum.
Başka aklıma ölçüt gelmedi, gelirse editleyeceğim.(aklınıza gelenleri sorunuz.)
•Honor 90
•Samsung A34

Yeni konular

Geri
Yukarı