10.000₺ altı Gaming laptop önerisi

Garantide sıkıtı olmaz mı?

Son karar onun ama HP'nin Monster'dan kaliteli olduğunu biliyorsun değil mi? Omen'ların fiyatı zaten daha fazla alırken bunuda bilmesi lazım. Gelip burada RTX 2060 almak varken neden GTX alayım demek saçma çünkü zaten Omen'lar daha pahalı ve daha kaliteli. Alırken bu bilinmeli. Şey gibi düşünün, 1000 TL kulaklık bütçesi var ama titreşimli olduğu için Gamepower kizaru alıyor.

Türkiye'deki servisler zaten başlı başına sıkıntı eskiden Monster iyi iş çıkarıyordu ama şimdi Monster'ın servisiylede çok sıkıntı yaşayan görüyorum.

Hocam peki masaüstü getirebilir miyiz meraktan soruyorum.
O zor biraz. Ülkeye girerken gümrükteki memurlara o bilgisayarın aktif olarak kullandığın bir bilgisayar olduğunu ya da Türkiyeden alıp yurtdışında kullanıp yanında geri getirdiğine inandırman gerekiyor. Çünkü fatura isteyebilirler.

Ben yanımda elektronik parça getirmiştim, ekran kartı vs. Biraz da şans faktörü giriyor burada işin içine. Ancak "tek" laptopta sorun yok kesinlikle.

Bir anımı anlatayım yanımda 4 tane laptop getimiştim bir gelişimde. Kutularını atıp, çantalarının içinde bavuluma sokmuştum. GÜmrük durdurup bu nedri dedi? Ben de arkadaşlarımın bavulunda yer olmadığı için laptoplarını bana verdiler demiştim. Sorun olmamıştı.
monster almak demek motorundan duman çıkan arabayla benzin dolu bir tıra çarpmak gibi. patlayadabilir patlamayadabilir
Bu çıkarıma hangi tecrübelerinizle ulaştınız. YUkarıdaki bir kaç arkadaşın yaptığı gibi, sağdan soldan okuduğu şeyler ile mi, bizzat şahit olarak mı? Yoksa tek işiniz gelip forumda komiklik yapmak mı?

Ben Monster laptoplarının en kaliteli olduğunu iddia etmiyorum. Kendim de zaten Asus Laptop kullanıyorum. Ama kesinlikle kalitesiz olduklarını düşünmüyorum. F/P olarak asus ile arasında kalırsam, F/P olarak iyi olduğunda Monster'ı tercih edebilceğimi söylüyorum ve ben bunu tam 10 kere yaptım. Benzer özelliklerde iki laptop aynı fiyata satılırsa ben gider Asus'u tercih ederim. Ama alternatiflerim arasından hiç bir zaman Monsteri çıkartmam.

O zor biraz. Ülkeye girerken gümrükteki memurlara o bilgisayarın aktif olarak kullandığın bir bilgisayar olduğunu ya da Türkiyeden alıp yurtdışında kullanıp yanında geri getirdiğine inandırman gerekiyor. Çünkü fatura isteyebilirler.

Ben yanımda elektronik parça getirmiştim, ekran kartı vs. Biraz da şans faktörü giriyor burada işin içine. Ancak "tek" laptopta sorun yok kesinlikle.

Bir anımı anlatayım yanımda 4 tane laptop getimiştim bir gelişimde. Kutularını atıp, çantalarının içinde bavuluma sokmuştum. GÜmrük durdurup bu nedri dedi? Ben de arkadaşlarımın bavulunda yer olmadığı için laptoplarını bana verdiler demiştim. Sorun olmamıştı.

Bu çıkarıma hangi tecrübelerinizle ulaştınız. YUkarıdaki bir kaç arkadaşın yaptığı gibi, sağdan soldan okuduğu şeyler ile mi, bizzat şahit olarak mı? Yoksa tek işiniz gelip forumda komiklik yapmak mı?

Ben Monster laptoplarının en kaliteli olduğunu iddia etmiyorum. Kendim de zaten Asus Laptop kullanıyorum. Ama kesinlikle kalitesiz olduklarını düşünmüyorum. F/P olarak asus ile arasında kalırsam, F/P olarak iyi olduğunda Monster'ı tercih edebilceğimi söylüyorum ve ben bunu tam 10 kere yaptım. Benzer özelliklerde iki laptop aynı fiyata satılırsa ben gider Asus'u tercih ederim. Ama alternatiflerim arasından hiç bir zaman Monsteri çıkartmam.
Monster yetkili servisinden tanıdığım var
Ayrıca tanıdığım bir kaç bilgisayar mühendisi de bu yorumumu doğruladı
Yani lütfen siz hiçbilginiz olmadan yorum yapmayın

Son düzenleme:
Monster yetkili servisinden tanıdığım var
Ayrıca tanıdığım bir kaç bilgisayar mühendisi de bu yorumumu doğruladı
Yani lütfen siz hiçbilginiz olmadan yorum yapmayın
Sen o yetkili servisteki tanıdığına da Bilgisayar mühendisi tanıdığına da selam söyle, "tanıdkların adamı seni...."

Benim de çooook üst düzeyde tanıdıklarım var. 🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

Burada veledlerle vakit geçirdiğime göre benim de bayağı boş vaktim var demek ki. Neyse ne yaparsanız yapın. Fikir sunanda kabahat. Tanıdıklarınla sana hayatta başarılar.

Geri
Yukarı