10.000TL altı Gaming laptop önerisi

imp38

Centipat
Arkadaşlar yakın zamanda bir laptop alacağım. Hem oyun hem de gündelik kullanım için laptop önerilerinizi bekliyorum. 12. sınıfım sınav sonucuma göre bilgisayar mühendisliği planlıyorum. Mümkünse 16 GB RAM ve R7 4. nesil veya i7 10. nesil olursa çok güzel olur. Bütçeyi aşamam ne yazık ki, 9800 civarı olabilirse güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Monster, Excalibur, HP vesaire markalara çok bulaşmak istemiyorum ama güvendiğiniz bir şey olursa bakarım. Saygılar.

Yukarıda attığınız Dell laptopun i5 9300H ve 1650'li modelini kullanıyorum cihaz ince olduğu için ısınıyor undervolt yapmanız şart oluyor bir de Dell servisinin iki garanti şekli var Basic ve Pro. Alienware sistemler hariç gelen sistemler Basic garanti kapmasında ve herhangi bir sorunda yazılımsal ve donanımsal servise vermek durumunda kalıyorsunuz.
Yukarıda attığınız Dell laptopun i5 9300H ve 1650'li modelini kullanıyorum cihaz ince olduğu için ısınıyor undervolt yapmanız şart oluyor bir de Dell servisinin iki garanti şekli var Basic ve Pro. Alienware sistemler hariç gelen sistemler Basic garanti kapmasında ve herhangi bir sorunda yazılımsal ve donanımsal servise vermek durumunda kalıyorsunuz.
Yorumu okuduğunuzda hani memnun değilim gibi anlaşılmasın gayet memnunum cihazımdan ısınma problemini çözdüğüm için

Yorumu okuduğunuzda hani memnun değilim gibi anlaşılmasın gayet memnunum cihazımdan ısınma problemini çözdüğüm için
nasıl çözdünüz?

RAM 8 GB ama ileride yükseltebilirsin.

Yükseltince garanti bozuluyor mu?

Yorumu okuduğunuzda hani memnun değilim gibi anlaşılmasın gayet memnunum cihazımdan ısınma problemini çözdüğüm için.

Çok sağ olun.

Geri
Yukarı