10.000₺ Gaming PC toplama

purrito

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Türkiye
Arkadaşlar Merhaba, Minecraft, CS:GO, GTA 5 gibi oyunları oynayacağım ve Visual Studio kullanacağım bir sistem önerir misiniz? Multitasking yaparken kaldırsın yeter, örneğin: Minecraft ana menüde arkada açık, Visual Studio ve Google açık vs.

Hazır sistem olabilir fark etmez. Bu bütçeye uyacak en iyi sistemi istiyorum, bütçeyi 100 TL gibi aşarsa sorun olmaz.
Hazır sistem önerirseniz Benchmark'larını da atarsanız sevinirim.

Bütçe: 10.000₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Merhaba, Minecraft, CS:GO, GTA 5 gibi oyunları oynayacağım ve Visual Studio kullanacağım bir sistem önerir misiniz? Multitasking yaparken kaldırsın yeter, örneğin: Minecraft ana menüde arkada açık, Visual Studio ve Google açık vs.

Hazır sistem olabilir fark etmez. Bu bütçeye uyacak en iyi sistemi istiyorum, bütçeyi 100 TL gibi aşarsa sorun olmaz.
Hazır sistem önerirseniz Benchmark'larını da atarsanız sevinirim.

Bütçe: 10.000₺
Şuan bekleyin sistem toplanmaz şu dönemde.

İnternette 1000 dolara RTX 3060 pc toplama videoları görüyorum yabancı kanallardan ama amazon fiyatlarına bakınca videoda gösterilen fiyatların iki katı oluyor, bu ne zaman düzelir sizce.

Bu dönemde önerecek sistem bulmak bile zor beklemen senin için daha iyi. Hali hazırda kullandığın sistemin varsa bence idare etmeye bak.

Geri
Yukarı