10.000 TL 32", 4K, IPS Monitör Önerisi

Bütçe
10.000 TL
Bazı insanlar sistemlerinin üst kısmına duvara TV monte ediyor hocam, eğer özellikle film ağırlıklı düşünüyorsanız bunu da değerlendirin derim. Ama film dışında internet, iş ve editing için de kullanacaksanız işlevselliğini kaybediyor elbette.

Var hocam olmaz mı? :) Ben 4 tane paylaştım ilk mesajda işte. Hatta üstüne bir tanesine daha denk geldim. Olur da bilen, gören çıkar; başka paylaşılmamış bir ürün paylaşır diye sizlere de danışıyorum.
Bazı insanlar sistemlerinin üst kısmına duvara TV monte ediyor hocam, eğer özellikle film ağırlıklı düşünüyorsanız bunu da değerlendirin derim. Ama film dışında internet, iş ve editing için de kullanacaksanız işlevselliğini kaybediyor elbette.
Açıkçası düşünmüyor değilim. LG OLED 55'' CX Serisi 4K UHD Smart TV | LG Türkiye Şu ekran beni benden alıyor. Öyle güzel bir OLED ekran ki... Ama OLED işte. Burn-in problemi var. Sabit görüntü kaldığı zaman o kısım yanıyor ve oraya izi çıkıyor. Silinmiyor, gitmiyor. Hep kalıyor.

Burn-in problemi var. Sabit görüntü kaldığı zaman o kısım yanıyor ve oraya izi çıkıyor. Silinmiyor, gitmiyor. Hep kalıyor.
Çok tatsız :/ 50-55 inç TV'ler bile monitörlerden daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ama küçük bir monitörün üstüne kocaman bir TV de garip bir görüntü olur elbette. Sürekli açık olacaksa da hem elektrik hem de dediğiniz gibi sorunlar açısından problemli.

Karar verdiniz mi?
Evet. 55" LG CX OLED televizyonu alacağım. 11bin lira gibi bir fiyatı var ve 100HZ destekliyor. Oyun modu sayesinde de 1 ms alabiliyorsunuz. Panel yanma olayına da kısmen çözüm getirmişler pixel shift diye bir teknoloji ile. Bakacağım. İncelemesini paylaşırım burda.

Yeni konular

Geri
Yukarı