10.000 TL 32", 4K, IPS Monitör Önerisi

Bütçe
10.000 TL

Görkem Umut

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Merhabalar,

Şu an kullandığım monitör bu. 144 Hz ve VA panel. Oyuna yönelik bir ekran olduğu için renkler ve aslında çözünürlük pek bir yerlerde. Başlıkta da yazdığım gibi 32 inç, kesinlike 4K ve IPS panel olan bir monitör alacağım. Bütçe de 10.000 liranın biraz aşağısı, biraz yukarısı olabilir. Benim şu an için gözüme kestirdiğim ürünler şunlar.

1. Lenovo ThinkVision T32p-20 (61F2GAT2TK) Monitör

2. Lenovo ThinkVision P32u-10 (61C1RAT2TK) Monitör

3. Dell UltraSharp U3219Q Monitör

4. BenQ PD3200U Monitör

Bunlar arasında seçim yapacak olursanız hangisini seçersiniz? Bunlar dışında önereceğiniz farklı bir monitör varsa lütfen benimle paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

Şu an kullandığım monitör bu.144 Hz ve VA panel. Oyuna yönelik bir ekran olduğu için renkler ve aslında çözünürlük pek bir yerlerde. Başlıkta da yazdığım gibi 32 inç, kesinlike 4K ve IPS panel olan bir monitör alacağım. Bütçe de 10.000 liranın biraz aşağısı, biraz yukarısı olabilir. Benim şu an için gözüme kestirdiğim ürünler şunlar.

1. Lenovo ThinkVision T32p-20 (61F2GAT2TK) Monitör

2. Lenovo ThinkVision P32u-10 (61C1RAT2TK) Monitör

3. Dell UltraSharp U3219Q Monitör

4. BenQ PD3200U Monitör

Bunlar arasında seçim yapacak olursanız hangisini seçersiniz? Bunlar dışında önereceğiniz farklı bir monitör varsa lütfen benimle paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

0.5 inç daha küçük ama çok güzel montör.

Bu da güzel zevkine göre karar ver.

2K monitör hocam. 4K alacağım. Ayrıca belirtmeyin unutmuşum. 60hz üstü bir monitöre ihtiyacım yok çünkü diğer monitör bir yere gitmiyor. :)
Hocam 2. gönderdiğin monitör de 1080P.

Kardeşim bence adam oyun oynamak için değil web de gezinmeyi ve film izlemek için alıyor yanılıyor muyum?

Kardeşim bence adam oyun oynamak için değil web de gezinmeyi ve film izlemek için alıyor yanılıyor muyum?
Evet hocam. Daha detaylı yazabilirdim. Benim hatam. Şu an kullandığım monitör bir yere gitmiyor zaten. Yanına koyacağım yeni geleni de. O yüzden geniş ve 60hz üstü olan bir monitöre ihtiyacım yok.

Geri
Yukarı