10 000 TL HP Omen 15 vs. Excalibur G780

Orkan27

Hectopat
Öncelikle iyi günler. 10.000 Lira cıvarında bir oyuncu dizüstü bilgisayarı arıyorum. Önceliğim ekran kartının MaxQ olmaması ve Depolamanın 1TB civarı olması. Aklımda 2 seçenek var biri HP Omen 15, diğeri de Excalibur G780.

https://www.hepsiburada.com/hp-omen...ar-8ug96ea-p-HBV00000OSFHE?magaza=Tekramarket https://www.hepsiburada.com/casper-...r-bilgisayar-p-HBV00000TPGGE?magaza=EXCALIBUR

Excalibur MaxQ mu bulamadım. Aydınlatırsanız sevinirim. Bir de Casper nasıldır güvenilir mi? Alırsam üzer mi? aklımda çok soru işareti yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Monster alman daha mantıklı laptobun içini açıp yükseltme vs. yaparsan garantiden çıkmıyor illa bu ikisinden birini alacağım diyorsan Excalibur daha mantıklı.

Yükseltme yapmayı pek düşünmüyorum. Excalibur niye daha mantıklı biraz daha açabilir misiniz rica etsem?

İşlemcisi daha iyi olduğu için seni daha uzun süre götürecek daha iyi FPS alırsın. Ayrıca 2060 Ekran kartı 1060 Ti'a göre yeni olduğu için işlemci gibi uzun süre götürecek. Kısacası Excalibur seni daha uzun süre götürür. Ayrıca HP'de ekran tarafı(dilimin ucunda) kırılabilir.

Öncelikle yardımlarınız için sağolun. Ama aklımda şöyle bir soru var. Casper yıllardır şikayet alan ve pek tavsiye edilmeyen bir şirket Excalibur içinde kullandıkları bileşenler sağlam mıdır güvenilir midir?
Bu benim için önemli 4-5 sene gidicek ve başımı fazla ağrıtmayacak bir laptop istiyorum. Excalibur bunu sağlar mı?

Öncelikle yardımlarınız için sağolun. Ama aklımda şöyle bir soru var. Casper yıllardır şikayet alan ve pek tavsiye edilmeyen bir şirket Excalibur içinde kullandıkları bileşenler sağlam mıdır güvenilir midir?
Bu benim için önemli 4-5 sene gidicek ve başımı fazla ağrıtmayacak bir laptop istiyorum. Excalibur bunu sağlar mı?
Sıkıntı yaşamazın evet excalibur bunu sağlar.
Çoğu program bir süre sonra şişiriyor hocam.
Kendimde kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı