10 000 TL HP Omen 15 vs. Excalibur G780

Monster da şöyle bir bilgisayar özelleştirdim. Hemen hemen Excaliburla aynı Excalibur mu tercih etmeliyim monster mı?

Dosya Ekleri

• 9A329478-0FC1-46BF-A4AF-BD78C19190B1.png
    9A329478-0FC1-46BF-A4AF-BD78C19190B1.png
    138,6 KB · Görüntüleme: 36
Bu iki ürün üzerine seçim yapacaksan tabi ki Excalibur olmalıdır. İ7 ve 10.Nesil H olması zaten performans açısından son derece güncel ve sağlam işlemcilerdir. Yukarıda arkadaşımızın söylediği gibi de ekran kartı yeni bir model. Ayrıca Excalibur da oyun kısmında kendini kanıtlamış bir model bence.

MaxQ olup olmaması ile ilgili bir bilginiz var mı? Bir de excalibur’un sitesinde benim istedğim modelin olmayıp Hepsiburada’da oluşu biraz aklımı karıştırıyor
Bir de hala Casper’la ilgili çok fazla şikayet görüyorum bileşen kalitesizliği veya servisin kötülüğüyle alakalı bunlarda benim için önemli. Monster’ın bu konuda 1 tık daha önde olduğunu okudum.

MaxQ olup olmaması ile ilgili bir bilginiz var mı? Bir de excalibur’un sitesinde benim istedğim modelin olmayıp Hepsiburada’da oluşu biraz aklımı karıştırıyor
Bir de hala Casper’la ilgili çok fazla şikayet görüyorum bileşen kalitesizliği veya servisin kötülüğüyle alakalı bunlarda benim için önemli. Monster’ın bu konuda 1 tık daha önde olduğunu okudum.
Casper'e şikayet etmeyen nadir insan vardır dostum. Eskiden yaptığı modeller gerçekten iyi değildi. Ama Excalibur ile kendini kurtardı ve geliştirdi. Ben 2 yıldır Casper Excalibur G860 kullanan biri olarak Excalibur çok iyi diyorum. Eski modellerle alakası yok ve ayrı bir marka gibi Excalibur. Gönül rahatlığıyla çekinmeden alabilirsin. Casper'in kendi sitesinde stok yoksa bile getirirler bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı