10.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000
MUX Switch olmadığı için hayır, değiştiremezsiniz.
Bahsettiğiniz durum FPSi ne kadar etkiler hocam? 5-10 FPSten daha fazla bir kayıp olur mu? Bu durum benim laptopu sorgulamama neden oldu maalesef. Büyük FPS kayıplarına yol açıyorsa eğer başka laptopları düşünebilirim.
LoL, CS:GO falan oynamıyorum, sadece Valorant oynuyorum. Valorant için etkiler mi acaba bu NVIDIA Optimus saçmalığı?

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz durum FPS'i ne kadar etkiler hocam? 5-10 FPS'ten daha fazla bir kayıp olur mu? Bu durum benim laptopu sorgulamama neden oldu maalesef. Büyük FPS kayıplarına yol açıyorsa eğer başka laptopları düşünebilirim.
LoL, CS:GO falan oynamıyorum, sadece Valorant oynuyorum. Valorant için etkiler mi acaba bu NVIDIA Optimus saçmalığı?

Etkileyeceğini düşünüyorum, 120-180 arası tutar FPS'i. Eğer tek oynayacağınız oyun Valorant ise bravo bakabilirsiniz. 180+ tutuyor FPS'i.

Etkileyeceğini düşünüyorum, 120-180 arası tutar FPS'i. Eğer tek oynayacağınız oyun Valorant ise bravo bakabilirsiniz. 180+ tutuyor FPS'i.
Sadece Valorant oynamayacağım, AAA oyunları da oynarım ayrıca çift kanal RAM ile birlikte kullanacağım. Valorantta sabit 144 FPS vermesi yeterli üstüne ihtiyacım yok ekran 144 hz olduğundan, sanırım çift kanal yaptıktan sonra Valoranttaki FPS değerleri üzmez beni.

Geri
Yukarı