10.000 TL monitörlü PC toplama

Aşırı mantıksız yorum yapıyorsunuz bugünün 10Bin tl si eskinin 5bin tl sine bedelmiş falan. Devlet şuan karşılığı olmayan para mı basıyor da paranın geçmişi ile şimdisini mukayese ediyorsun bu dediğin necmettin erbakanın yaptığı gibi %400 zam olaylarında olurdu.

Anlamadığın nokta şu senin :
Dolar : 3.5 TL Asgari Ücret : 1600 TL
Dolar : 6.5 TL Asgari Ücret : 1600 TL
Bu durumda halkın alım gücünde bir değişme varmı ? Yok. Üstelik Dolar iki katı artış gösterdiği halde 10Bin lira bilgisayara verebiliyor bir insan evladı. Kusura bakmayında ülkenin içinde bulunduğu durumdan zerre kadar şikayetçi olmaya hakkınız yok o zaman sizin
Kısacası oturduğumuz yerden fakirleşiyoruz bu arada yazılarınızı umarım trollüne yazmışsınızdır
Böyle insanları ciddiye almayın.Dünya ile alakası yok sanırım.
Katılıyorum :)

Abi sizin ananız babanız ne iş yapıyor aynı ülkede yaşamıyormuyuz yada evde para basabiliyoruz da benim mi haberim yok bu millet bilgisayara 10Bin lira verecek hale ne ara geldi
Anasının babasını aldığını nerden biliyorsun ?
Bana enflasyon kur döviz gibi bahaneler uydurmayın dolar 4 TL ikende Asgari ücret 1600 dü şimdi de 1600 TL döviz ile halkın geliri artmaz yada azalmaz aksine Asgari ücret 1600 de sabit kalmasına ve dolar 6 olmasına rağmen 10Bin TL verebilen insanların olması çok çok çok şaşırtıcı
Kardeşim herkes asgari ücretle çalışmıyor bizim lokantamız var günde 1 asgari ücret parası çıkartıyoruz.
beyler zor bi olay degil, adam 4 veya 5 bin TL kazanıyosa aylık kredi kartının limiti 10binTL falandır, gider 6 taksit yapar öder, eger ailesiyle yasıyosa veya kira vermiyosa alabilir zor degil.Şu an herkes kredi kartıyla yasıyo kim nakit cıkarıp vatan computer a benım 10k nakitim var cıkarıp vuruyo masaya.
Ahah çıkarıp vuruyor lafına evde kahkaha atarak güldüm 😂😂

Paranız değerli ise indirimleri bekleyip paranıza yazık etmeyin derim. Şuan ki fiyatları hiçbir ürün hak etmiyor.
Ryzen 5 2600X - 1280 TL
MSI GTX 1060 6 gb gaming x - 1970 TL
Asus B350-F gaming anakart - 584 TL
Dark N10 Advanced - 310 TL

20-30 gün önce bu fiyata aldığım halde bileşenleri bu fiyatlar bile pahalı iken(bence) şuan ki fiyatlar saçmalık sadece. Kurlar bu yıl 4,9-6 TL arası oynayacaktır. Biraz beklerim derseniz indirimler ile efsane bir sistem toplarsınız o fiyata. En başta sabır işi tabi yok bekleyemem derseniz bayramdan sonra inventus dan güven içinde sistemi toplayın derim. Testleri yapılmış halde elinize ulaşır.

Asgari ücretin dünde 1600 TL bugünde 1600 TL olması sizi aldatmasın önemli olan o 1600 TL ile dün ne alabiliyordunuz bugün ne alabiliyorsunuz, daha da önemlisi yarın ne alabileceksiniz. Bu soruların cevabını belirleyecek olanda dışa bağımlı bir ülke olduğumuz için dolar olacak maalesef.

Ayrıca her gördüğümde uyarmaya devam edeceğim Nanokatalog sitesinden sistem tavsiyesinde bulunan arkadaşlar, başlık sahibini firmanın teslimat süreleri ve garanti kapsamı ile ilgili bilgilendirmelerini rica ediyorum. Önemli olan sistem paylaşımı yapmak değil, başlık sahibini zora sokmayacak kötü sürprizlerle baş başa bırakmadan tavsiyelerde bulunmak.

Asgari ücretin dünde 1600 TL bugünde 1600 TL olması sizi aldatmasın önemli olan o 1600 TL ile dün ne alabiliyordunuz bugün ne alabiliyorsunuz, daha da önemlisi yarın ne alabileceksiniz. Bu soruların cevabını belirleyecek olanda dışa bağımlı bir ülke olduğumuz için dolar olacak maalesef.

Ayrıca her gördüğümde uyarmaya devam edeceğim Nanokatalog sitesinden sistem tavsiyesinde bulunan arkadaşlar, başlık sahibini firmanın teslimat süreleri ve garanti kapsamı ile ilgili bilgilendirmelerini rica ediyorum. Önemli olan sistem paylaşımı yapmak değil, başlık sahibini zora sokmayacak kötü sürprizlerle baş başa bırakmadan tavsiyelerde bulunmak.
Konuya güzel bir cevap olmuş. Önemli olan her bileşenin en ucuzunu almak değildir.Tedarik süresini ve bir sorun olduğunda muhatap bulma potansiyeli de iyi değerlendirmek gerekiyor.

Ev adres vereyim bide gelip dövün isterseniz parayı nasıl bulduğum benim konum burada böyle azarlamaya hakkınız yok

Kendini komikmi sanıyorsun ?

Reis sen naptın dollar artmassa aldım 9 gün milli tatilden sonra büyük ihtimalle alacağım sistem çok güzel
Ben 144 Hz monitör tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı