10.000 TL Monster notebook önerisi

Bir üniversite öğrencisi olarak gerektiğinde derslerime yardımcı olarak gerektiğinde ise orta düzeyde oyunları oynamamı sağlayacak. Valorant, Lol, CS:GO gibi oyunları. Bende Abra A5 V15.7 vardı gayet memnundum açıkcası fakat birkaç sorunu vardı. En baş sorunu çabuk ısınması. Saydığım oyunlarda 1 saat oynayınca klavye o kadar ısınıyordu ki w ye basarken yandığını hissediyordum.

Herneyse, ısınmasında problem olmayan bir laptop fena olmaz. Bunun yanında 16 GB Ram ve 512 GB SSD çok güzel olur birlikte. Fiyat yine 10 bin TL'yi geçmezse harika olur. Teşekkürler. @Zakramoreas

Hocam eğer çok hevesliyseniz alın kafanız karışmasın bir sorun olursa zaten 15 gün koşulsuz iade diye bir şey var bize bakmayın ben şahsen MSI hayranıyım başkası Acer başkası ASUS... Kafanız çok karışacak siz içinizden geçeni alın eğer bir sorun çıkarsa ya değiştirirsiniz ya da iade edilir endişelenmeyin.

Kesinlike Acer'ı tercih etmelisin. Boş reklamlarla insanların gözünü boyuyorlar. Ben eski bir Monster kullanıcısı olarak asla tavsiye etmiyorum. Ömür boyu servis vs. hikayelerini dikkate alma. Evet böyle bir servis var ama biyeri yaparken öbür tarafı bozuyorlar. En azından benim deneyimim bu şekildeydi.

@Saltopat Açıkcası heves den değil. Herkesin senin dediğin gibi farklı bir sevdiği marka olduğu için kafamın karışmasını istemiyordum. Fakat yine karıştı diyebilirim. Dediğim gibi üniversite öğrencisi olarak basit şeyleri ve orta düzeyde oyunları oynabileceğim ısınması olmadan bir laptop arıyorum. Dediğim gibi daha önce Monster kullandım ve bir sorunla karşılaşmadım o yüzden monsteri başlığa ekledim.

@Saltopat Açıkcası heves den değil. Herkesin senin dediğin gibi farklı bir sevdiği marka olduğu için kafamın karışmasını istemiyordum. Fakat yine karıştı diyebilirim. Dediğim gibi üniversite öğrencisi olarak basit şeyleri ve orta düzeyde oyunları oynabileceğim ısınması olmadan bir laptop arıyorum. Dediğim gibi daha önce Monster kullandım ve bir sorunla karşılaşmadım o yüzden monsteri başlığa ekledim.
@kerobey'in önerdiği laptop F/P açısından olsun performans açısından olsun bence tatmin edici düzeyde.Bu bir gaming laptop olduğu için bilinçsiz batarya kullanımı batarya performansında biraz sıkıntı çıkarabilir fakat doğru batarya kullanımı ile rahatlıkla işinizi göreceğini düşünüyorum. Doğru batarya kullanımından kasıtım, mesela sadece internette gezerken ekran kartının kullanılmaması laptop pil ayarları üstünden dengeli kullanım seçilmesi gibi basit ayarlardır.

@Saltopat açıkcası hevesden değil. Herkesin senin dediğin gibi farklı bir sevdiği marka olduğu için kafamın karışmasını istemiyordum. Fakat yine karıştı diyebilirim. Dediğim gibi üniversite öğrencisi olarak basit şeyleri ve orta düzeyde oyunları oynabileceğim ısınması olmadan bir laptop arıyorum. Dediğim gibi daha önce Monster kullandım ve bir sorunla karşılaşmadım o yüzden Monster'i başlığa ekledim.

Hocam ısınması olmayan bir laptop yok. Ha şöyle bir şey var ısınma problemlerini büyük ölçüde azaltan MSI ve asusdur. Ama bu markaların da öyle modelleri var ki resmen soba, yani siz aklınızdakini alın kafanız boş yere karışmasın ha alabiliyorsanız tabii ki MSI tavsiye ederim ama yukarıda bir arkadaş Acer attı ona da bakabilirsiniz ama Monster alsanız da olur yani beğenmezseniz iade edersiniz bu kadar basit.

Ben yine Monster alıcam kafa karıştırmak istemiyorum açıkcası. İstediğim şeyler daha fazla olsaydı mesela GTA V, PUBG gibi oyunları rahat oynamak vesaire kafa yorar birazda fiyat yükseltebilirdim fakat daha önce şuanda alacağımdan daha düşük bir modelle oynamıştım ve o da iş görüyordu bu yüzden bildiğim yoldan devam edelim. Yorumlar için teşekkürler.

Ben yine Monster alacağım kafa karıştırmak istemiyorum açıkcası. İstediğim şeyler daha fazla olsaydı mesela GTA V, PUBG gibi oyunları rahat oynamak vesaire kafa yorar birazda fiyat yükseltebilirdim fakat daha önce şu anda alacağımdan daha düşük bir modelle oynamıştım ve o da iş görüyordu bu yüzden bildiğim yoldan devam edelim. Yorumlar için teşekkürler.

Alın hocam hayırlı olsun. Bir sıkıntı çıkarsa ya da beğenmezseniz iade edersiniz zaten.

Ben yine Monster alıcam kafa karıştırmak istemiyorum açıkcası. İstediğim şeyler daha fazla olsaydı mesela GTA V, PUBG gibi oyunları rahat oynamak vesaire kafa yorar birazda fiyat yükseltebilirdim fakat daha önce şuanda alacağımdan daha düşük bir modelle oynamıştım ve o da iş görüyordu bu yüzden bildiğim yoldan devam edelim. Yorumlar için teşekkürler.
Bu kadar bilgili insan toplanmış sizin için uğraşırken sizin fikrinizden dönmemeniz çok ilginç 🧐. Ne diyelim biz önerimizi yaptık, umarız sorunsuz bir şekilde laptopunuzu alır ve sorunsuz bir şekilde devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı