10.000 TL Oyun için Sistem Toplama

@d4nte Böyle cahil cahil konuşuyorsunuz ya... Monitörde FreeSync teknolojisi var diye şuan en uygun 2K monitörü almayacakmıyız? Yahu onu geçtim ne olmuş varsa? Ne zararı var? Bir anlat çok merak ettim.

Varsa bütçesi arkadaşın 250TL daha ekleyip G-Sync destekli bir monitör alabilir. Ben bütçeye en uygun listeyi yaparım. Listeyi beğenir beğenmez ona kalmış.
Helal olsun dostum. Bende nvidia kartım ile FreeSync monitör kullanıyorum. En uygun bunu buldum. G-Sync kullanılması daha güzel olur ama dediğiniz gibi bütçe önemli. Ayrıca 10.000 liraya 1080 Ti'li bilgisayar toplanmıyor. Ne hale geldik. 1080 bile zorla toplayabiliyoruz.

Bence bir pislik var ama hayırlısı. Dolar düşüyor. Volta mimarili yeni ekran kartları çıkacak. Fiyatların düşmesi lazımken artmaya başladı. Ayrıca piyasa da kart yok. Sanki herkes malını saklamaya başladı ya da başka bir pislik var. Özellikle de üst sınıf oyun sistemi ekran kartların da bu durum var. Sanki keriz mi silkeliyorlar anlamadım ki. Volta mimarili kartlar çıkmadan son kez fiyatları arttırıp stokları mı eritiyorlar anlamadım?

Volta'yı en az yaza falan çıkarırlar, hatta o zaman bile çıkmaz. Adamlar Pascal'dan ne kadar para kazanırsak kâr düşüncesiyle bence bu sene sonuna doğru piyasaya sürecekler Volta'yı.

Allah onların belasını versin. Neyse bu sefer GTX 1060'lara ve üst seviye kartlara saldırmışlar. Geçen sefer orta seviyeli kartlara saldırıp RX serisinin içine etmişlerdi. Şimdi anlaşıldı neden fiyatların yükseldiği.

@d4nte Böyle cahil cahil konuşuyorsunuz ya... Monitörde FreeSync teknolojisi var diye şuan en uygun 2K monitörü almayacakmıyız? Yahu onu geçtim ne olmuş varsa? Ne zararı var? Bir anlat çok merak ettim.

Varsa bütçesi arkadaşın 250TL daha ekleyip G-Sync destekli bir monitör alabilir. Ben bütçeye en uygun listeyi yaparım. Listeyi beğenir beğenmez ona kalmış.

GTX 1080'li sistem toplayıp da G-Sync monitör alamacaksanız o sistemi kurmayacaksınız. Sonra kesik kesik ekranlarda o sistemlerle oynarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı