10.000 TL Oyun için sistem toplama

Oyunlarda tek çekirdek performansı önemlidir. Optimizasyona bağlı ama Ryzen bana göre anca CAD gibi programlarda %100 de 100 kullanıyor.

İ7 9700K, RTX 2080 ve 16 GB RAM
AMD tabanlı,
R7 2700X, RTX 2080 ve 16 GB RAM
İşte bu konuyada çok takıldım. İntel fps veya başka tür işlemlerdede sonuna kadar kullanıyor en yüksel verimi veriyor .
GTX 1050 Ti hafif kalır, en iyisi RTX 2080'li bir sistem almanız. Hatta en düşük RTX 2070 alın daha düşüklere bakmayın.
Herkes 1080 Tİ'nin halen en iyisi olduğunu söylüyor testlerdede halen 1080 ti en iyisi sanırım.

Herkes 1080 Tİ'nin halen en iyisi olduğunu söylüyor testlerdede halen 1080 ti en iyisi sanırım.
RTX 2080 ile aynı fiyata ve RTX 2080 performans olarak %2 geçiyor. RTX 2080 DLSS ve Ray Tracing destekliyor. Tek avantajı 11 GB ve BİT genişliği.
Ucuza bulursanız alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu ne bu fiyata :D
Kendime sistem toplayacağım sadece son birkaç gündür araştırıyorum ve yeni olduğum halde bu fiyata daha iyi sistem toplanır. Bu tavsiye ettiğin sistem tamamen çöp. 2700X ve 2070 i bir arada alır bu bütçeyle. Topladığın sistemin her şeyi tam bir facia. Estetikten ve performanstan tamamen uzak bir kasa olmuş bu sadece :D

bana fiyatları dahil olan bir liste hazırlar mısın çok merak ediyorum. bekliyorum.

bana fiyatları dahil olan bir liste hazırlar mısın çok merak ediyorum. bekliyorum.
Hazırlamaya gerek dahi duymuyorum. 3 gündür araştırıyorum sadece senden daha fazla öğrendiğimi anlıyorum :) 10000 liralık bir bütçeye 2666Mhz ram koymuşsun neyin tartışmasındasın :) Birde ömürlük demişsin KOMİK.

Ryzen 2700X
RTX 2070
3200 Mhz RGB Ram 2x8
M2 SSD + HDD

Bu bütçeyle estetik ve şık bir kasa toplanıyor. Git bir bak topladığın parçalara. Sakın kimseye tavsiye verme olur da biri uyar alır yanlışlıkla, milletin hakkına girme. Ayrıca o parayla 9700K bile toplanır cidden nasıl başardın bilmiyorum, attığın sisteminde soğutucusu eksik stok fan yetmez :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı