10.000 TL Oyun İçin Sistem Toplama

Bütçe
10.000 TL
bende senin sistemin aynısıı toplamayı düşünüyorum... yapmışken klavye maus monütor de aynı olsun... ekipmanlarınıda yazarmısın sana zahmet...
Bilgisayar imzamda var zaten ordan bakarsın.
-MSI MAG241CR monitör
-Bloody A9 Mouse (Yakın zamanda değiştireceğim, Razer Mamba Elite ya da tutuş tarzı ona benzeyen bir mouse almayı düşünüyorum şuanki mouse'umdan dolayı).
Bloody B810R Mekanik Klavye (Türkiye'de bundan yok şuan. Benimki mavi switch. Alırken çok uyguna gelmişti yoksa mavi switch pek mantıklı değil rekabetçi oyuncuysan. Evdekiler ve oyunda konuştuğun insanlar rahatsız olabiliyor.)
-Razer Kraken Tournament Edition Kulaklık (İtopya'da 450 liraya düşmüştü pazar günü hemen aldım. Hatta şimdi baktım yine 450 liraya düşmüş. Normalde 725 lira. Fiyatına göre çok iyi bir kulaklık.)
-N11'den aldığım 45x45 mousepad. Sırf büyük diye aldım. Siyah renk diye almıştım üstünde SteelSeries logosu da varmış geldiğinde farkettim ama memnunum işimi görüyor.

Kasa konusunda şunları söylemek istiyorum fiyatına göre güzel kasa ama malzeme kalitesi çok iyi değil. İdare eder diyelim. İçeriye çok güzel hava çekiyor ama havayı dışarıya çok iyi atamıyor. Egzoz fanın 1000rpm olması yetersiz kalıyor. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum ben zaten ilerleyen dönemlerde. Eğer hava soğutmayla kullanılacaksa yukarıya 2 adet fan takılsa çok iyi olur bence. Diğer türlü içerde bir miktar sıcak hava birikiyor. Ama sıcaklık değerleri gayet iyi yine de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı