10.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
10.000
Alınabilirse S20 FE, bütçe aşıyor olmaz dersen A34 al.
Attığınız telefon aklımda olan ancak buna zam gelmiş. O yüzden alma şansım yok ne yazıkki yoksa bu teli araştırdım baya

A34 kesinlikle bu bütçede rakibi yok.
Telefon yeni çıkmış. Ben bunu bir araştırayım işlemcisi rami iyi götürür bu telefon bizi ama fiyat olarak keşke biraz daha düşük olsaymış

Son düzenleme:
Attığınız telefon aklımda olan ancak buna zam gelmiş. O yüzden alma şansım yok ne yazık ki yoksa bu teli araştırdım bayağı

Telefon yeni çıkmış. Ben bunu bir araştırayım işlemcisi RAM'i iyi götürür bu telefon bizi ama fiyat olarak keşke biraz daha düşük olsaymış

Fiyatının en iyisi şu anda tereddüt etmenize gerek yok.

Xiamio note 11pro 8/256GB
Samsung Galaksi A34 8/128Gb ( Bu telefon yeni çıktığı için makul geldi)
Samsung Galaksi A53 8/128Gb

Bu üçü arasında büyük ihtimalle A34 gibi duruyor. Yeni bir telefon 3-4 yıl götürür gibi duruyor.

1 hafta içinde kartımın limiti yenilecek. Mediamarkette felanda varmış bu telefon 10.500 fiyatı var belki o zamana 500 - 1000 düşer. Kutusunda şarj veriyorlardır inşallah

Hocam şarj kablosu veriyorlar da adaptöru yoktu bende. S21 cihaz ama tüm Samsung'larda öyle mi bilmiyorum.
Dün samsung satış merkezine gittim. Telefon ellerinde vardı. Şarj adaptörü vermiyorlarmış. 400TL'de 25w şarj adaptörü dedi. 10.500 Telefon fiyatı ama telefonu göremedim. Kutuda dediler. Bugün avm ye gidip bakacağım. İphone Se den sonra 6.6 inç baya büyük geldi. Telefonun özellikleri vs beğendim. Şarjı uzun gitsin diyordum. Şuanki telefonu günde 3-4 kez şarja taktığım için her türlü uzun gelecektir.

Samsung olarak s20FE snopdragon işlemcilisi için yorumlar iyiydi ama fiyatı maşallah uçmuş.

General Mobile uzak dur dediler özellikle şarj soketi ile alakalı sorun olabiliyor.

Ben araştırmıştım Note10 pro ve 11pro arasında kaldım işlemciden dolayı note10pro alcaktım. Teknosa vatan mediamarket hiçbirinde yoktu telefon alamadım. Mi nin sitesinde ise stok yok diyor. Trendyol gibi alışveriş sitelerinede tam güvenemiyorum.
Dışardaki telefonculardan alabilirsin orijinal satmayan yok nerdeyse ama dikkat etmek lazım birçoğu da kayıt dışı oluyor.

Arkadaşlar bugün
Xamio note 11 pro ve samsung galaxy a34 arasında seçim yaptım.

Mediamarkette galaxy a34 aldım. 10.500tl ye xiamio 9.800tl idi. Akşam eve geçince açacağım. Birde şarj adaptörü aldım. Kapak ve camı telefoncuda taktırırım artık özellikleri vs iyiydi samsungun bakalım. Şarjı uzun gitsin kasmasın bana yeter 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı