10.000 TL'ye telefon önerisi

Domyos

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik 3.Sınıf Öğrencisi
Merhaba 3-4 yıldır kullandığım Redmi Note 7 telefonumu değiştireceğim. Beni yine aynı şekilde 3-4 yıl idare edebilecek bir telefon arıyorum. Bütçe maksimum 11.000 TL olabilir. Telefonda oyun oynamıyorum genelde film, video ve sosyal medya için kullanıyorum. Kamerasının aşırı kaliteli olmasına gerek yok üzmesin yeter. Aradığım en önemli özellikler pil süresi, telefonun yazılım desteği, sorunsuz bir arayüz ve ekran kalitesi. Dediğim gibi 3-4 yıl kullanmak istiyorum ve maksimum 11.000 TL bütçem var.

S20 Fe Snapdragon olan versiyonu ortalama 11.500Tl hocam. Tavsiye ederim.
Kesinlikle düşürüp kırmadığınız veya sıvı teması olmadığı sürece 5+ yıl kullanırsınız.
Bütçeme sadık kalmak istiyorum derseniz A52s 5G alınabilir.
Redmi note 10 Pro alınabilir.

Son düzenleme:
Merhaba 3-4 yıldır kullandığım Redmi Note 7 telefonumu değiştireceğim. Beni yine aynı şekilde 3-4 yıl idare edebilecek bir telefon arıyorum. Bütçe maksimum 11.000 TL olabilir. Telefonda oyun oynamıyorum genelde film, video ve sosyal medya için kullanıyorum. Kamerasının aşırı kaliteli olmasına gerek yok üzmesin yeter. Aradığım en önemli özellikler pil süresi, telefonun yazılım desteği, sorunsuz bir arayüz ve ekran kalitesi. Dediğim gibi 3-4 yıl kullanmak istiyorum ve maksimum 11.000 TL bütçem var.

Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

pil süresi, telefonun yazılım desteği.
Bu iki özellikte S20 FE beklentileri karşılamayabilir. Diğer türlü iyi cihaz. A33 modelinin güncelleme desteği daha uzun. A53 ve A33 modelleri de batarya olarak çok iyi cihazlar olduğunu söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı