10.000₺ üniversite için dizüstü bilgisayar önerisi

MacBook Pro al geç. Windows hiçbir zaman MacOS stabilitesini veremez. Ram konusunda da ileride teknik serviste yükseltme yaptırabilirsin.
2020 modelleri için sonradan yükseltme yapılamıyor diye okudum birçok yerde. Ancak dediğiniz gibi teknik serviste yapılabiliyorsa iyi olabilir.
8.200 TL'den başlıyor. Görmek istediğinizi değil, asıl olanı görün.

Hocam uzun ömür istiyorsanız Monster'dan uzak durun.

Dell bence en iyi seçenek olarak yerini koruyor. Taşınabilirliğe ve marka kalitesine daha fazla önem vermek isterseniz ekran kartı performansından feragat edip MSI model tercih edebilirsiniz.

MSI modeli Dell'e göre baya geride duruyor. Dell hoş duruyor.
Casper markasından olabildiğince uzak durmak istiyorum.

2020 modelleri için sonradan yükseltme yapılamıyor diye okudum birçok yerde. Ancak dediğiniz gibi teknik serviste yapılabiliyorsa iyi olabilir.

MSI modeli Dell'e göre baya geride duruyor. Dell hoş duruyor.

Casper markasından olabildiğince uzak durmak istiyorum.
Dell modelinde GTX 1660 Ti Max-Q bulunuyor. Bende laptop arıyorum aynı bütçede ama hala kararsızım.

Dostum taşınabilir olmasını istemiş. 5 kiloluk, kafam kadar adaptörü olan laptopları önermeyi biz de biliyoruz.
U işlemcili, MX ekran kartlı laptop öneriyorsun. Üstelik fiyatı 9 bin TL. Önerilen laptoplar konu sahibinin tercihine kalmış diyorsun. Başka laptop öneren insanlara saçma yorumlar yapıyorsun. Henüz laptop önermemişken, oyun laptopu önermeyi biz de biliyoruz diyorsun. Neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı