10.Sınıf bölüm seçimi

Taslak sunuldu ve kabul edildi. Söylediğim gibi 2017 mezunları ilk kurbanlar olacak. O zaman görürsünüz sınav oluyor mu olmuyor mu?

Taslak sunuldu ve kabul edildi. Söylediğim gibi 2017 mezunları ilk kurbanlar olacak. O zaman görürsünüz sınav oluyor mu olmuyor mu?
Dediğim gibi sistemler değişir fakat sınav değişmez . Mutlaka sınav olur fakat öyle okul puanıyla vs üniversitye girileceği imkansız gibi birşey .. Bu arada şanslı 2017 mezunlarından biriyim galiba :D

Kardeşim imkansız diyorsun ama TEOG nasıl oldu? Adamlar ortak sınava girdi. O kadar. Aynı sistem olacak. İsmi farklı olacak. Yine ortak sınavlar olacak. Üniversiteler adam seçecek. Benim verdiğim değerler fazla yüksek ama yine de üniversiteler puan koyacak.

Kardeşim imkansız diyorsun ama TEOG nasıl oldu? Adamlar ortak sınava girdi. O kadar. Aynı sistem olacak. İsmi farklı olacak. Yine ortak sınavlar olacak. Üniversiteler adam seçecek. Benim verdiğim değerler fazla yüksek ama yine de üniversiteler puan koyacak.
Ee ortak sinav olmayacak demedim ki, okul notlariyla universiteye girilmeyecek dedim. Ortak sinavlar tabii ki olacak, kiytirik okullarin kıytırık sinavlariyla mi universiteye girilecek? Fen lisesinde (485-500 puanlik) ortalamasi 85 olan adamla 300-400 puanlik lisede ortalamasi 85 olan adam hicbir zaman bir tutulamaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı