10. sınıf bölüm seçimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cem07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 10. sınıfa geçtim ve bölüm seçmek zorundayım. Hayatımın dönüm noktası diyebilirim. Bilgisayarla ilgili bir şey istiyorum. Bu konuda yarımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu yıl liseyi bitiriyorum. Bilgisayar bölümü okudum tavsiye etmem açıkçası :) Web tasarım veya veri tabanında kendini iyi görüyorsan tavsiye ederim.

Artık 10. Sınıfta değil 11. Sınıfta bölüm seçiliyor. 1 senen daha var.

Artık 10. Sınıfta değil 11. Sınıfta bölüm seçiliyor. 1 senen daha var.
10. Sınıfta bölüm, 11 sınıfta dal seçimi yapılır.
Merhaba arkadaşlar. 10. sınıfa geçtim ve bölüm seçmek zorundayım. Hayatımın dönüm noktası diyebilirim. Bilgisayarla ilgili bir şey istiyorum. Bu konuda yarımcı olur musunuz?
Eğer bilgisayara,teknolojiye ilgin varsa bilişim teknolojileri bölümünü seç. Ama şu düşünce olmasın kafanda her şeyi okul öğretir gibi sende kendini geliştirmelisin.

Bir şey biliyorum da söylüyorum kardeşim. Bölüm seçimi falan yapılmayacak. Bu sene ben de 9. sınıfı bitirdim ama sistem değiştiği için bölüm seçimi yapmayacağım.

Bir şey biliyorum da söylüyorum kardeşim. Bölüm seçimi falan yapılmayacak. Bu sene ben de 9. sınıfı bitirdim ama sistem değiştiği için bölüm seçimi yapmayacağım.
Sen bitirdin doğrudur. Ama arkadaş herhangi bir teknik lisede okuyor ise ve bölümü yok ise 9. sınıfı bitirip 10. sınıfa geçiş yaparken ortalamasına göre ve ya bazı duruma göre bölüm seçebilir bunun hakkına sahiptir. Okul bitmedi bunun hakkında öğretmenlerden ve müdür yardımcılarından bilgi al doğru bilgilere sahip ol. Sistem çok karışık. Ayrıca adam yalan atacak değil ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı