10. sınıftan çalışmaya başlamak

KARATECİ KEDİ

Hectopat
10. sınıfım. Okuldaki öğretmenler artık 10. sınıf bitti falan, siz artık sınav öğrencisisiniz diyor şimdiden.
Çalışma alışkanlığım yok, derslerim kötü. Matematik 0.
Bir çalışma düzeni oturtsam iyi yerlere gelebilir miyim?

Hocam direk başlayın. Gerçekten çalışmazsanız son sene çok ama çok pişman olacaksınız benim gibi. Keşke çalışmaya o zaman başlasaydım diyorum hep. Ciddiyim çok pişman olursunuz ve kafanız da bozulabilir( hayatı sorgulama, ne yapacağım vs. şeyler)

Hocam direk başlayın. Gerçekten çalışmazsanız son sene çok ama çok pişman olacaksınız benim gibi. Keşke çalışmaya o zaman başlasaydım diyorum hep. Ciddiyim çok pişman olursunuz ve kafanız da bozulabilir( hayatı sorgulama, ne yapacağım vs. şeyler)
Daha geç değil değil mi hocam eksikleri kapatabilirim birde 9. sınıf online eğitim olduğu için yok bende o nasıl olacak anlamış değilim.

Daha geç değil değil mi hocam eksikleri kapatabilirim bir de 9. sınıf Online eğitim olduğu için yok bende o nasıl olacak anlamış değilim.

Geç değil diyemem. Ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi. Ama bence bu aydan itibaren çalışmayha başlayın. Çok kasmanıza gerek yok. Ve matematik temeliniz gerçekten yoksa şimdiden başlayın çünkü matematik çok önemli. Temel olmasa çok zorlanırsınız. Beni tavsiyem düşük olan dersleriniz ve matematiğiniz şimdiden yavaştan başlayın 11. sınıfa geldiğiniz de düzenini tam oturtup iyi bir çalışma sergileyin. Ve bunu @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocama da danışın size bu konuda çok iyi yardımcı olacaktır. Teşekkürler.

10. sınıfım. Okuldaki öğretmenler artık 10. sınıf bitti falan, siz artık sınav öğrencisisiniz diyor şimdiden.
Çalışma alışkanlığım yok, derslerim kötü. Matematik 0.
Bir çalışma düzeni oturtsam iyi yerlere gelebilir miyim?

Kardeşim lisede yatsan bile geçiriyorlar biz öyle geçtik gece okula gidiyorduk yatmak zorundaydık nabalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı