10 TL'ye ne yiyebilirim?

Patatesli yumurta yap kendine. Hem hesapli hem de tok tutar. Ogrencilik yillarimin fakir ve gururlu yemegi.

Dunyanin en kolay yemegi listesine girer. Ustelik lezzetli de olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaş bulup Pidemde ikili menü yiyebilirsin. 😂
388142

Şok'a falan gidip 1.5 liraya 1 tabaklık noodle alabilirsin yapımı 3 dakika sürüyor. Acılısı ve tavuk soslusu güzeldir.
Yanına A101'den 700 gram çiğköfte alabilirsin 3,45 falan olması lazım. Dürümsüz olan sade. Tadı da fena değil.
Bir de tatlı alabilirsin kafana göre.
Nasıl ama mide fesatı.

Şok'a falan gidip 1.5 liraya 1 tabaklık noodle alabilirsin yapımı 3 dakika sürüyor. Acılısı ve tavuk soslusu güzeldir.
Yanına A101'den 700 gram çiğköfte alabilirsin 3,45 falan olması lazım. Dürümsüz olan sade. Tadı da fena değil.
Bir de tatlı alabilirsin kafana göre.
Nasıl ama mide fesatı.

Reflü.
388143

Selamlar, 14 yaşındayım yemek yapmayı falan bilmiyorum. Evde tekim annemler hasta ziyaretine gittiler bende gitmek istemediğim için tek başıma kaldım. 10 TL bütçem var ne yiyebilirim akşam yemeği için? Dışarıdan falan yemek söylemek istemiyorum çünkü artık içim lahmacun, köfte, döner oldu ne hazırlayabilirim?

BİM'e git. 1.45 TL'ye IndoMie noodle var. Ne kadar kaldı 8.55. Sonra git bir profiterol veya supangle al. 2.50 TL sanırım o da. Sonra bir de kola falan al Le'Cola. Paran artar ona da bir şeyler al işte. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı