10 TL'ye ne yiyebilirim?

Şok'a falan gidip 1.5 liraya 1 tabaklık noodle alabilirsin yapımı 3 dakika sürüyor. Acılısı ve tavuk soslusu güzeldir.
Yanına A101'den 700 gram çiğköfte alabilirsin 3,45 falan olması lazım. Dürümsüz olan sade. Tadı da fena değil.
Bir de tatlı alabilirsin kafana göre.
Nasıl ama mide fesatı.
700 gram çiğköfte 4 lira mı? Ciddi mi bu? Oha lan 4 lirayı yesen daha sağlıklı.
O noodlelardan geçen aldım da çok kötü bir şey ya.

700 gram çiğköfte 4 lira mı? Ciddi mi bu? Oha lan 4 lirayı yesen daha sağlıklı.
O noodlelardan geçen aldım da çok kötü bir şey ya.
Noodle konusuna pek katılmıyorum. Uzun zaman yemiyorum gerçi de Ülker'in sattığı noodleları pek beğenmiştim. Soslu makarna türü bir şey diyebiliriz. Çiğköfte ise nasıl bu kadar ucuz şaşırıyorum. Enflasyonla kimyokün mücadele.

Noodle konusuna pek katılmıyorum. Uzun zaman yemiyorum gerçi de Ülker'in sattığı noodleları pek beğenmiştim. Soslu makarna türü bir şey diyebiliriz.
Indonie gibi bir şeydi, ondan aldım ve hiç güzel değildi. Kişiden kişiye değişir de pek güzel değil. Normal makarna alsan sosunu kendin yapsan daha kârlı olur. Gerçi domates kaç lira düşününce emin de olamadım şuan :)

Indonie gibi bir şeydi, ondan aldım ve hiç güzel değildi. Kişiden kişiye değişir de pek güzel değil. Normal makarna alsan sosunu kendin yapsan daha kârlı olur. Gerçi domates kaç lira düşününce emin de olamadım şuan :)
Belki Ülker'in Nissin noodlelarına bir şans daha verebilirsiniz. Bence önyargınızı yıkacaktır. Tam bir f/p ürünü. :p

Ooo yine hortlamış konu. En sevdiğim :)
Ben oyumu BİM'de satılan hazır pizzadan yana kullanıyorum. Tavaya koy, 5 dk ısıt. Sosyetik pizzacılarınkilerden (kelimeye gel) daha güzel ve doyurucu.

Indomie diye noodle var (umarım doğru yazmışdır) yapması aşırı basit. Suyu kaynatıyorsun içine noodle'ı atıyosun içinden çıkan baharatları döküyorsun (yağ, karabiber ve birşey daha o ne bilmiyorum ben yağ kullanmıyorum) 3 dakikaya pişiyor. Bim'de ve A101'de var. Şok'ta var diye hatırlıyorum ama emin değilim. Tanesi 1-1.5 TL arası, ben 3-4 paket bitiriyorum. Önerilerim spesiyal ve körili.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı