İnceleme 10 yıllık bir oyun - GTA V

Önce rdr2 bitirmem sebebiyle hikayeye 3,5/10 veririm. Oyunu hikaye bittikten sonra direkt sildim. Bir iki sağlam modifiye yaptıktan sonra tabi.

Çok güzel incelemele olmuş
Sonunda benim gibi düşünen biri gta 5 en iyi gtadır.Her ne kadar en sevdiğim gta olmasada gta 5in bu kadar gereksiz nefretini anlamıyorum birkaç video ile 4 ve 5i kısaylanınca gta 4 overratedlandı.Hikayesi klasik gta hikayesi sadece biraz daha ciddi ama Niko karakteri çok gerçekci yazılmış o yüzden kolay empati kurulabiliniyor.Gtaların hikayeleri zaten öyle pek güzel olmaz bunu görev dizaynlarıyla açık dünyası ve oynanışlarıyla kapatır.Gta 4ün görevleri çok kötü araba kullanımı felan kötü.O yüzden Gta 5de bu sorunları düzeltip daha eğlenceli oyun yaptılar.
En sevdiğim gta Gta vc ardından sa gelir sadece nostalji duygularımdan dolayı her sene 1 kez bitiririm tabi bu oyunlarında çok sorunları var
Ek olarak gta 5e çöp diyenler Gta 5 attention detail yazıp ordaki ince detaylara şaşırabilirsiniz

Kesinlikle oyun her yönüyle bence GTA V den daha iyi. Ara da indiriyorum 1 saat oynayıp sıkılıyorum çok yavan. En fazla 7 8 görev yaptım bitirmedim hiç. GTA 4 oynamak çok daha zevkli hissettiriyor nedense.
Hocam zevkine saygım var evet GTA IV iyi oyunda. Hikayesi iyi olabilir ama işleyişi sence kopuk hissettirmiyor mu? Veya görevleri GTA V için 7, 8 görev yaptım demişsin bitirmeni tavsiye ederdim.

Hocam zevkine saygım var evet GTA IV iyi oyunda. Hikayesi iyi olabilir ama işleyişi sence kopuk hissettirmiyor mu? Veya görevleri GTA V için 7, 8 görev yaptım demişsin bitirmeni tavsiye ederdim.

GTA V'de vuruş hissiyati var mi ki oyunu bitirelim? Nikon'un cover almasi bile her seferinde farkli karşidaki adama ateş ederken karşidaki kişinin mermilere verdiği tepkiler kesinlikle GTA V'den çok çok daha iyi.

GTA V'de vuruş hissiyati var mi ki oyunu bitirelim? Nikon'un cover almasi bile her seferinde farkli karşidaki adama ateş ederken karşidaki kişinin mermilere verdiği tepkiler kesinlikle GTA V'den çok çok daha iyi.

Vuruş hissiyatı mı? Counter-Strike falan mı oynuyorsunuz. Kaç kere söyledim zaten GTA eğlence oyunudur. Gerçekçi bir şey beklemeyin diye. Zaten abarttığınız buradan belli. GTA IV'de mesela fizikleri aşırı abartılı arabayla bir yere çarpınca Niko ön camdan fırlayıp şehir değiştiriyor. Neymiş araba yaylanıyormuş. Gerçek hayatta hiçbir araba o kadar yatmaz. GTA IV 28 milyondan fazla kopya sattı. GTA V 200 milyonu geçti. Sence GTA serisinden oyuncuların beklentisi ne? He bunları düşünen bir tek sizsiniz. Rockstar bir önce ki oyunda yaptıklarını yeni oyunda yapamıyor zaten. GTA VI'da fizikler konusunda GTA V'in iyileştirilmişi gibi bir şey olacak. Çıkınca GTA IV>GTA VI demezsiniz umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı