10 yıllık laptopa yeni SSD almaya değer mi?

Hayır etse de çok az.

Format atmayı biliyorum. Hem zaten Windows 8 Lite kullanıyorum profilimde Windows 10 yazabilir ona aldanmayın.

Bende de bir tane 2008'den kalma Sony Vaio var. Ve onda da Kingston A400 var ama Windows kurulu. Bu kasan laptop daha güçlü olduğundan bunu kullanıyorum.

SATA 3 destekliyor bu hızları alırım.
A400den de fazla medet ummayın, elinizdeki sandiskten bir tık daha kötü bile olabilir

Eski laptoplarda Disk'in hızı fark etmiyor sağlamm bir şey alıp geç önemli değil hızı zaten o hızlara çıkamıyorsun ben en iyi SSD ve normal hızda SSD ile de denedim bir fark yok.

Alabilirsiniz tabii ama SanDisk veya Kingston almanı öneririm.

Ben diyorum fark etmiyor hız konusunda eski laptoplarda sen SanDisk'ya da Kingston al diyorsun ne alaka anlamadım okumadan yorum yazıyorsun.

Bak ben SanDisk kullandım, Adata kullandım, Samsung kullandım hiçbir şey fark etmiyor.

Ben diyorum fark etmiyor hız konusunda eski laptoplarda sen SanDisk'ya da Kingston al diyorsun ne alaka anlamadım okumadan yorum yazıyorsun.

Bak ben SanDisk kullandım, Adata kullandım, Samsung kullandım hiçbir şey fark etmiyor.
SanDisk ve Kingston daha iyi. Okumadan değil tecrübe bu. Senin gibi değil.

Aralarında hız fazla fark etmediği için öldüyse değiştirebilirsin dedim, yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Saydığın markalara Samsung'tan daha iyi diyorsan tecrübene gülerler.

İşte neden hocam basmadı onu anlamadım hız konusunda 1 numarada eski laptopta ne fark edecek onu çözemedim.

Hocam neden daha iyi açıklar mısın nedenlerini hak vereceğim?
Samsung ssd alan 3 arkadaşım var 1 i memnun, ve parasına değmez, kalitesi düşük, hassas.

İşte neden hocam basmadı onu anlamadım hız konusunda 1 numarada eski laptopta ne fark edecek onu çözemedim.
Evet ama kalitesiz, fazla pahalı ve hassas.

SSD sağlığı ve ömrü bittiyse kesinlikle değişin erim 12 senelik masaüstü bilgisayarıma taktığımda büyük hız artışı gördüm 1.5 dakikada açılan sistem 11 saniyede açılıyor.

Geri
Yukarı