100-150 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Şahsi fikrim, kulaklıkta suni deriyi önermem. Onun yerine kumaş veya mikro fiber malzemeli olanlara bakabilirsin. Fiyatları, senin sorduğundan fazladır ama.
Suni deri sorun değil hocam malzeme kalitesi biraz önemli bende rampage kulaklık var günde 13 saatim bilgisayarda ve hep müzik vb. dinliyorum hiç rahatsız etmedı alalı 11 ay oldu hergün böyleydi tek sorununu görmedim.
Rampage Sn-Rw2 Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı

@Silinen üye Bir hata yaptım ve senin dediğin aynı kulaklığı altı ay önce aldım. Ben de arkadaş gibi ses kasmak amacıyla almıştım. Emin ol kulak içi kulaklıkta daha iyi ses kasıyorsun.

Bütçesini artıramazsa zaten kulak içi kulaklık önerdim.

@Silinen üye Bir hata yaptım ve senin dediğin aynı kulaklığı altı ay önce aldım. Ben de arkadaş gibi ses kasmak amacıyla almıştım. Emin ol kulak içi kulaklıkta daha iyi ses kasıyorsun.

Bütçesini artıramazsa zaten kulak içi kulaklık önerdim.
Hangi kulaklıktan söz ediyorsunuz hocam benim kullandığım ise bilemiyorum ben sorun yaşamadım. teknoloji işi sanş işidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı