100-150 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

babalarx

Hectopat
Arkadaşlar bana 100-150 TL arası oyuncu kulaklığı önerir misiniz? Kaliteli ve PUBG, CS:GO gibi oyunlarda bana yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 - 150 TL'ye ses kasmak için bir kulaklık yok. Daha doğrusu bu fiyata kulak üstü kulaklık yok.
Kulak içi kulaklık almak en mantıklı seçimlerden biri.

Rampage, Snopy, James Donkey, Gamepower gibi markaların 7.1 diye sattığı kulaklıkların hiçbirinden ses kasamazsın. Sakın alma.

Paranı biriktirip Cooler Master MH320 almanı öneririm.

100 - 150 TL'ye ses kasmak için bir kulaklık yok. Daha doğrusu bu fiyata kulak üstü kulaklık yok.
Kulak içi kulaklık almak en mantıklı seçimlerden biri.

Rampage, Snopy, James Donkey, Gamepower gibi markaların 7.1 diye sattığı kulaklıkların hiçbirinden ses kasamazsın. Sakın alma.

Paranı biriktirip Cooler Master MH320 almanı öneririm.
Dostum arkadaş belli ki yakın zamanda alacak o kadar parayı biriktiremeyebilir. ee haliyle bunu alması daha mantıklı olacaktır. ve ayrıca nereden çıkardınız sırf markası kötü diye iyi kulaklığı olmadığını mı sanıyorsunuz hatırlatırım, bir çok kaliteli firmanında kalitesi kötü ürünleri vardır. yani rampage diye direkt kötü demeniz saçma bence kullandım o kulaklığı arkadaşımdan ve hiçte yabana atılacak bir şey değil.

O fiyat seviyesinde pek de kaliteli bir şey bekleme derim. Rampage' in kulaklığını kullanmadım hiç ama klavye ve faresi uzun süre (2 yıl kadar) dayandı bana.Trust GXT 363' e de bir bakmanı öneririm.

Bloody G437 7.1 Gamer bu kulaklık nasıl arkadaşlar?
Şahsi fikrim, kulaklıkta suni deriyi önermem. Onun yerine kumaş veya mikro fiber malzemeli olanlara bakabilirsin. Fiyatları, senin sorduğundan fazladır ama. Bu arada kulağınızı tam içine alan kulaklıklardan daha iyi performans alırsınız.

Şöyle bir tablo yapmıştım. Fikir isteyen arkadaşlar göz atabilir.

Dosya Ekleri

• Öneri.JPG
    Öneri.JPG
    171,7 KB · Görüntüleme: 328
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı