100-200 TL arası kulakiçi Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Bu dediğimiz bass farkı sizce çok önemli mi ? Yani keşke diyecek kadar fark yoktur herhalde.
JBL'den geçince bi burukluk oluyor içinde daha iyisini de bulabilirsin, şahsen çok bass'lı müzik dinleyen biriyim benim için iyi bir kulaklık değil.

QCY T5. Yeni aldım ben de. Özellikle oyun performansı çok iyi, gerçekten oyuncu Kulaklıklarını aratmıyor eğer oyun oynamayı düşünüyorsanız. Oyun modu var zaten, oyun moduna aldığınızda AirPods PRO’dan daha düşük gecikme süresi var. Müzik için de ses kalitesi gayet yeterli.
Kalabalık ortamda görüşme yapmadım henüz ama görüşme konusunda da iyi.
Kopma sorunu da yok.
F/P olarak en iyi kulaklık olarak gösteriliyor bu fiyat bandında.

Son düzenleme:
@Amiga madem elinde bir Quadbeat var, AliExpress'ten alıp bekleyebilirsin diye umuyorum.

Quadbeat modelleri de bedava olduğu sürece hiç fena değildir.

KZ markasının alt markası olan (Xiaomi ve Mijia gibi) CCA'nın da çok güzel ürünleri mevcut.
Bluetooth mu yoksa yüksek kalite mi karar vermelisin.
CCA C12 + Yükseltme kablosu 300 TL bandı için en iyi kablolu seçimdir.
CCA C10 + Yükseltme kablosu 200 TL bandı için en iyi kablolu seçimdir.

ZS10 Pro + Bluetooth adaptörü hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilecek en iyilerden biridir.
ZSN Pro + Bluetooth adaptörü hem kablolu hem kablosuz olabilen en iyi fiyat performanstır.

Bluetooth adaptörünü sepete eklerken C pin seçmelisin, ZS10 Pro da ZSN Pro da C pin kullanıyor.

KZ S1D ise yalnızca bluetooth için en iyi fiyat performans seçimidir. S1D modelinin S1'den farkı S1'de baslar daha derin ve enstruman ayrımı daha güzel.

Türkiye piyasasına gelirsek en iyi seçenekler

@Amiga madem elinde bir Quadbeat var, AliExpress'ten alıp bekleyebilirsin diye umuyorum.

Quadbeat modelleri de bedava olduğu sürece hiç fena değildir.

KZ markasının alt markası olan (Xiaomi ve Mijia gibi) CCA'nın da çok güzel ürünleri mevcut.
Bluetooth mu yoksa yüksek kalite mi karar vermelisin.
CCA C12 + Yükseltme kablosu 300 TL bandı için en iyi kablolu seçimdir.
CCA C10 + Yükseltme kablosu 200 TL bandı için en iyi kablolu seçimdir.

ZS10 Pro + Bluetooth adaptörü hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilecek en iyilerden biridir.
ZSN Pro + Bluetooth adaptörü hem kablolu hem kablosuz olabilen en iyi fiyat performanstır.

Bluetooth adaptörünü sepete eklerken C pin seçmelisin, ZS10 Pro da ZSN Pro da C pin kullanıyor.

KZ S1D ise yalnızca bluetooth için en iyi fiyat performans seçimidir. S1D modelinin S1'den farkı S1'de baslar daha derin ve enstruman ayrımı daha güzel.

Türkiye piyasasına gelirsek en iyi seçenekler

Kararımı KZ S1D'den yana kullanacağım sanırım. Aklımda hâlâ soru işaretleri var. Birincisi Türkçe yorum ve inceleme birkaç tane bulabildim. Diğeri de kopma , uyumluluk ve ses perfomansı şu anki referans aldığım kulaklığıma göre nasıl olduğu ?

@çokdüşünenbiri

Kablosuz ve kablolu kulaklıklar kıyaslanmamalı, giriş seviye kablolu bile kablosuzların çoğundan iyi performans verir. Yine de JBL'nin biraz ötesinde diyebilirim. Uyumluluk olarak bluetooth 5.0 destekleyen cihazlarda kopma gecikme vb. olmuyor, 4 cihaza bağlayıp denedim.

@çokdüşünenbiri

Kablosuz ve kablolu kulaklıklar kıyaslanmamalı, giriş seviye kablolu bile kablosuzların çoğundan iyi performans verir. Yine de JBL'nin biraz ötesinde diyebilirim. Uyumluluk olarak bluetooth 5.0 destekleyen cihazlarda kopma gecikme vb. olmuyor, 4 cihaza bağlayıp denedim.
Anladım çok sağ olun. Son olarak sizi bir daha yoracağım ve kararı kendim vereceğim. Haylou GT1 ve Airdots için de JBL için dedikleriniz geçerli mi ? Bir de bu iki modelden hangisini tavsiye edersiniz ? Telefonum Galaxy S7 Bluetooth 4.2 desteği var.

Anladım çok sağ olun. Son olarak sizi bir daha yoracağım ve kararı kendim vereceğim. Haylou GT1 ve Airdots için de JBL için dedikleriniz geçerli mi ? Bir de bu iki modelden hangisini tavsiye edersiniz ? Telefonum Galaxy S7 Bluetooth 4.2 desteği var.

Airdots'un ses kalitesi JBL kadar iyi değil, Haylou da dışarı ses veriyor. Başka seçenek yoksa Haylou diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı