%100 disk kullanımı sorunu

GörkemAcr

Centipat
Arkadaşlar kısa süre önce güç kaynağımı değiştrdim bilgisayarın içindeki. Değiştirmeden önce oyunlarda aldığım FPS 250 iken şu anda 20-50, takılma sorunları olmaya başladı sorun nedir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sogutmada da sikinti olabilir, yeni takilan PSU da gucsuz kaliyor olabilir.

99+ dedigin islemci isisi mi, nedir?
İntel i7 4.nesil önceki powerım 250w tu şuanki 300w oyunlarda anlamsız bi şekilde takılma fps düşüşü ful format attım gene aynı götürdüğüm bilgisayarcı bozuk işlemci takıpmı gönderdi bilmiyorum götürmeden önce böyle bir sorun yoktu işlemcide

İntel i7 4.nesil önceki powerım 250w tu şuanki 300w oyunlarda anlamsız bi şekilde takılma fps düşüşü ful format attım gene aynı götürdüğüm bilgisayarcı bozuk işlemci takıpmı gönderdi bilmiyorum götürmeden önce böyle bir sorun yoktu işlemcide

Görkem önce soruma bir cevap verirsen beraber sorunun nedenini bulabiliriz. 99+ görünen sey nedir resim atabilir misin? Sogutmada mi sikinti var yoksa baska bir problem mi anlamaya calisiyoruz.

Görkem önce soruma bir cevap verirsen beraber sorunun nedenini bulabiliriz. 99+ görünen sey nedir resim atabilir misin? Sogutmada mi sikinti var yoksa baska bir problem mi anlamaya calisiyoruz.
Buradan gönderemiyorum ig veya iletişim kuracağımız biyer varmı ?

Son düzenleme:
Technopat'ta özel mesaj sistemi yok maalesef. Ekranda ne gördügünü anlat. 99+ yazmissin, derecesi mi, neyi 99+?

Eger sorun isinmadan degilse sürücüler güncel mi? Belki formattan sonra güncel sürücüleri kurmamissindir.

Technopat'ta özel mesaj sistemi yok maalesef. Ekranda ne gördügünü anlat. 99+ yazmissin, derecesi mi, neyi 99+?

Eger sorun isinmadan degilse sürücüler güncel mi? Belki formattan sonra güncel sürücüleri kurmamissindir.
Daha ydni format attım bios ta cpu ful kırmızı gözüküyor fanların c normal programla baktım cpu 95c windows 10 kurdum driverları otamatik yüklüyor

Daha ydni format attım bios ta cpu ful kırmızı gözüküyor fanların c normal programla baktım cpu 95c windows 10 kurdum driverları otamatik yüklüyor

Tamamdir, sogutmada sikinti var anlasilan. Kasayi tekrar acip bakin fan kablolari dogru takilmis mi, fan CPU üstünde düzgünce duruyor mu vs.

Belki bilgisayarci PSU degistirirken oralarda bir ariza meydana gelmis olabilir. Bir de termal macun uzun zaman yenilenmediyse onu da yenileyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı