Dolar Ne Zaman Düşer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sene sonunda dolar 1 TL olacak. Vatan korundu. Mission completed.

Kafalar yine zehir, her lafa siyaset karıştırıp dalga geçer gibi aşağılayanlar türemiş. Fikrini dahi dalga geçmeden adam gibi paylaşamıyorsan o ''Yeni Açtığın'' technopat hesabını kullanma derim.

Kafalar yine zehir, her lafa siyaset karıştırıp dalga geçer gibi aşağılayanlar türemiş. Fikrini dahi dalga geçmeden adam gibi paylaşamıyorsan o ''Yeni Açtığın'' technopat hesabını kullanma derim.
Eğer cümlemde zerre siyaset varsa ben bu forumu bırakırım. Ayrıca kurduğun cümlelerde çelişki var (y)

@visionb Bak öncelikle lafımı çarpıtma ben dolar yükselir yada düşer demedim. Kimin ne dediği de umurumda değil. Senin "çoluk çocuk" yaklaşımın yanlış, ben bunu kast ettim. Mesajımı tekrar okursan dolar konusunda hiçbir şeye değinmedim.

@Cern99 Aynı şekilde sende çarpıtıyorsun. Bak ben dolarla alakalı herhangi bir şey söylemedim, tekrar oku mesajımı. Yukarıdaki arkadaşın "çoluk çocuk" yaklaşımı yanlış, ben bunu kast ettim.

Fakat sizin bu kavgacı tavırlarınız, yazanı değil anlamak istediğiniz anlamanız yüzünden her yerde tartışma çıkıyor.

Kardeşim sana karşı çoluk çocuk ya da benzer bir ithamda bulunmadım üzerine alınma, lafımı yanlış anlamışsın, ama genel durumu bu işte ülkenin.

@visionb Biliyorum, bana karşı bir yaklaşımın olmadı ama tanımadığın insanlar hakkında "çoluk çocuk" yaklaşımında bulunman yanlış. Dediğim gibi "çoluk çocuk" dediğin adam bu vatanı koruyor.

Sen kaç yaşındasın insanlara bu yaklaşımda bulunabiliyorsun?

Ülkenin ne durumda olduğunu herkes biliyor zaten. Senin burada siyaset yapman yanlış.

@visionb Biliyorum, bana karşı bir yaklaşımın olmadı ama tanımadığın insanlar hakkında "çoluk çocuk" yaklaşımında bulunman yanlış. Dediğim gibi "çoluk çocuk" dediğin adam bu vatanı koruyor.

Sen kaç yaşındasın insanlara bu yaklaşımda bulunabiliyorsun?

Ülkenin ne durumda olduğunu herkes biliyor zaten. Senin burada siyaset yapman yanlış.

29 yaşındayım? Sadece burada değil her ortamda görüyüroz çocuk daha liseyi yeni bitirmiş reisine laf kondurmuyor "ehonomi çoğ eyi" kafasında. Bir de bunların ülkücü geçinen tipleri var.

Arkadaşlar, ülkenin durumunu tartışarak düzeltemeyeceğimiz için şu an tartışmaya gerek yok. Birisi düşeceğini düşünür, diğeri artacağını. Düşeceğini düşünen dolarını satmasın, çıkacağını düşünen dolar alsın. Kendi fikrinizi kabul ettirmek bu kadar mı önemli? Teknoloji forumunda "senin yaşın kaç" gibi sorular hiç güzel olmuyor.

Bu benim görüşüm kardeşim. Niye hemen "ilerici" kafasıyla hücum ediyorsun? 1 TL de diyebilirim.
Algı oyunu yapma burada o zaman. Dayanağın yoksa sallayıp insanları yanlış yönlendirme. Düşecek diyenler 1 tane dayanak gösteremez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı