100 Mbps için internet sağlayıcı önerisi

Türk Telekom'dan başkasına başvurma, bunlar çoluk çocuk TurkNet Comnet vb. adı sanı ismi duyulmamış firmalar daha dün açılmışlar yeterli altyapıları dahi yok. Sırf yayıncılara para verdikleri için kurumsal sanılıyorlar 1000MBPS'ye kadar 300TL'ye internet verdiklerini vaat ediyorlar , 1000 Mbps altyapının bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar az yerde olduğunu kendileride biliyorlar.

Türk Telekom'dan başkasına başvurma, bunlar çoluk çocuk TurkNet Comnet vb. adı sanı ismi duyulmamış firmalar daha dün açılmışlar yeterli altyapıları dahi yok. Sırf yayıncılara para verdikleri için kurumsal sanılıyorlar 1000MBPS'ye kadar 300TL'ye internet verdiklerini vaat ediyorlar, 1000 Mbps altyapının bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar az yerde olduğunu kendileride biliyorlar.
Kullandıkları altyapı Türk Telekom altyapısı yeterli olmayan nedir?

Türk Telekom'dan başkasına başvurma, bunlar çoluk çocuk TurkNet Comnet vb. adı sanı ismi duyulmamış firmalar daha dün açılmışlar yeterli altyapıları dahi yok. Sırf yayıncılara para verdikleri için kurumsal sanılıyorlar 1000MBPS'ye kadar 300TL'ye internet verdiklerini vaat ediyorlar , 1000 Mbps altyapının bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar az yerde olduğunu kendileride biliyorlar.
Türknet? Adı sanı duyulmamış firma mı ?
Hocam 2.5 senedir kullanıyorum sıkıntı yok burdan insanları kandirsak elimize ne geçer tek amacımız yardımcı olmak.

Türk.net öneririm hocam. Ben 75 Mbps kullanıyorum memnunum. Pişman olmazsınız olsanız bile zaten taahhüt yok.

Meraktan soruyorum altyapınız nedir?

Hocam iyi sosyaller, bende TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama ekstra kurulum ücreti ödeyeceğim için bir promo koduna ihtiyacım var, sorun olmazsa sizinkini kullanmamda sakınca var mı?

TürkNet'in adı dün mü duyulmuş? Güldürmeyin. Kendiniz görememişsiniz sallıyorsunuz. Tam tersine uzun sürede getirtemediğim Türk Telekom ekibini TürkNet'de 2 saatte getirttim ve sorunlarım giderilmişti. TürkNet'in müşteri hizmetleri bilgisi Türk Telekom'dan daha ileri ve ilgililer. Söylenen hızları da verebiliyorlar sonuna kadar. Sizin demeye getirdiğiniz şey internete 600 700 TL verin üstüne müşteri hizmetlerinde rezillik yaşayın. Kusra bakmayın ama yok öyle bir dünya. Gayet alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı