100 Mbps internet çok yavaş indiriyor

Emirhan Dumlu

Centipat
Selamlar arkadaşlar. İnternetim hız testinde 100 Mbps vermesine rağmen Wi-Fi, Ethernet kablosu takılı olan PC'yi kullanabiliyorum. Ama hiçbir şey indiremiyorum. Hızı normal gözükmesine rağmen inanılmaz yavaş. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim? (Destek kaydı açtım fakat dönüş olmadı halen.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir cihazda aynı internet ile herhangi bir problem yok değil mi? Eğer yoksa TCP optimizer ile de deneyebiliriz. Ben bilgisayarınızda virüs olduğunu düşünüyorum AdwCleaner vb. programla temizlik yapılması gerek.

Bilgisayarıma yarın format atacağım ilk iş inanılmaz bir yavaşlığa sahip dediğiniz gibi yüksek ihtimalle virüs bulaşmış kardeşimin işleri işte. Bir de bu var Wi-Fi bağlı olmasına rağmen görmüyor WhatsApp ve güncelleme indirmesini yapmıyor Wi-Fi istiyor.

Dosya Ekleri

• 20201006_053011.jpg
    20201006_053011.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 47
Whatsapp ile alakalı bir bug olabilir, önemli olan başka cihazda internetinizin sorunsuz çalışması. Eğer başka cihazda sorunsuz çalışıyorsa format sorunu muhtemelen çözecektir. Format sonrası bütün driverları kurmayı unutmayın.

WhatsApp ile alakalı bir bug olabilir, önemli olan başka cihazda internetinizin sorunsuz çalışması. Eğer başka cihazda sorunsuz çalışıyorsa format sorunu muhtemelen çözecektir. Format sonrası bütün driverları kurmayı unutmayın.

Tamamdır hocam yarın deneyip buraya son durumu yazacağım inşallah düzelir.
WhatsApp ile alakalı bir bug olabilir, önemli olan başka cihazda internetinizin sorunsuz çalışması. Eğer başka cihazda sorunsuz çalışıyorsa format sorunu muhtemelen çözecektir. Format sonrası bütün driverları kurmayı unutmayın.

Hocam rahatsız ediyorum ama bu sefer interneti görüyor ama 16 KB kaldı üstüne çıkmıyor yedekleme.

Dosya Ekleri

• 20201006_054259.jpg
    20201006_054259.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı