100 Mbps internette Steam yavaş indiriyor

AnanasliTost

Centipat
Daha fazla  
İnterneti birkaç gün önce 100 Mbps'ye çıkardık ama Steam'de en fazla 10-11 Mbps'ye kadar çıkıyor bunun bir çözümü var mı? Yoksa Steam'le alakalı bir şey mi?

Dosya Ekleri

• 231.png
    231.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
20 Mbps üstü alan söyleyen vardı ama onun için sordum normalse bir sıkıntı yok teşekkür ederim yardımınız için.

İndirme hızında "MB/s" olarak yazıyorsa sıkıntı yok, ama "Mbps" olarak "10-11 Mbps" yazıyorsa Steam ayarlarından indirme sunucusunu değiştirmenizi tavsiye ederim.

Bu arada indirme sunucusu Türkiye Ankara olarak kayıtlı.

Son düzenleme:
İnterneti birkaç gün önce 100 Mbps'ye çıkardık ama Steam'de en fazla 10-11 Mbps'ye kadar çıkıyor bunun bir çözümü var mı? Yoksa Steam'le alakalı bir şey mi?

Eğer evde 100 Mbps internet varsa bir şey indirirken saniyede 10 ile 11 MB indirir bakın Mbps değil MB @Coturismail yanlışım var mıdır bu konuda.

Mbps = Megabit Per Second(Saniye başına gelen megabit bakın megabyte değil megabit)
Mb/s = Megabyte Per Second(Saniye başına gelen megabyte)

.. 1 Mbps, 0.125 Mb/s eder. Yani o yüzden zaten saniyede 100 Mb/s beklemeyin.

Mbps = megabit per second(saniye başına gelen megabit bakın megabyte değil megabit)
Mb/s = megabyte per second(saniye başına gelen megabyte)

1 Mbps, 0.125 Mb/s eder. Yani o yüzden zaten saniyede 100 Mb/s beklemeyin.

Biliyorum aynı şey olmadığını zaten 100 mb/s beklemiyordum 20 mb/s üstü alan söyleyeni görmüştüm onun için bu konuyu açtım karıştırdığımdan değil.

Acaba normal olan 20 mb/s yemi onu sordum.

20 Mbps üstü alan söyleyen vardı ama onun için sordum normalse bir sıkıntı yok teşekkür ederim yardımınız için.

Bu arada indirme sunucusu Türkiye Ankara olarak kayıtlı.

Ve evet 20 Mbps derken karıştırmışım burada 20 mb/s alıyorum demişti 100 Mbps'den.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı