100₺ olan Forza Horizon 4'ü daha ucuza almak!

Merhaba,

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Forza Horizon 4 Steam üzerinde 92₺ olarak çıktı.

Bazı arkadaşlara yine pahalı gelebilir ( bana kalırsa çok ucuz ) yine de size farklı bir taktik vermek istedim.

Legal yoldan çok daha ucuza alabilirsiniz! Nasıl mı? Anlatayım;

•Oyun için ortak bir Microsoft Store hesabı açın.
• Microsoft Store hesabı 10 kişi ortak olarak sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor kendi Xbox hesabınızdan.
• Örneğin Forza Horizon 4 Ultimate Edition 400₺ ise 10 kişi ortak alıp kişi başı 40₺ vererek sahip olabilirsiniz.
•Herkes Store üzerinden sorunsuz indirme yapabilir.
• Daha sonra Xbox uygulamasında kendinize ait başka bir hesap kurun (ortak Microsoft hesabınızdan hariç herhangi bir hesap, bu hesapta sizin mailinize ait oyunların bulutu yüklü olacak)
•Kendinize ait hesaba giriş yapıp Xbox üzerinden tamamen kendi kaydınızla ucuza Forza ya da başka oyunlara sahip olabilirsiniz.

Dipnot: Microsoft Store üzerinde ortak oyun hesabınızın açık durması gerekli.

Dipnot: Hesabı 10 kişiden fazla da kullanabilirsiniz ama oyunu oynarken kendiliğinden kapanıyor bazen.

Rehber tarzı ufak tüyom bu kadar arkadaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Biraz daha detay verir misiniz? Mesela şifreyi her ay kim değiştiriyor.

Ben bir sayfadan aldım, oyuncustore adında.

O admine değişince mesaj atıyorum söylüyor, söylediği kadarıyla aile hesabında Windows otomatik olarak değiştirip mail olarak şifreyi yolluyormuş.
İllaki 10 kişi bulmamız mı gerekiyor? Tek başımıza olmuyor ku?

Tek başına 400₺ vermek istiyorsan al 😄

Ben oyuncustore üzerinden aldım, 50₺ alışverişe bedavaydı. Yaklaşık 1 yıl oldu, her ay şifresi değişiyor onun dışında sorun yok...

Bu konuyu gördükten hemen sonra aktiviteler kısmını usulca açtım ve karşıma gelen kare şöyle oldu;

1615325971529.png

STRIX isimli kişinin hala kim olduğunu bilmiyorum.

@MESs¹¹ hocam o kadar satış yaptı hepsi bu an içinmiş. :D

Ben ise Ultimate paketin indirim ile 100 120₺'ye gerilemesini bekleyeceğim, alırım durur indirip oynayacağıma değil de var demek için.

Bu konuyu gördükten hemen sonra aktiviteler kısmını usulca açtım ve karşıma gelen kare şöyle oldu;

Eki Görüntüle 914739

STRIX isimli kişinin hala kim olduğunu bilmiyorum.

@MESs¹¹ hocam o kadar satış yaptı hepsi bu an içinmiş. :D

Ben ise Ultimate paketin indirim ile 100 120₺'ye gerilemesini bekleyeceğim, alırım durur indirip oynayacağıma değil de var demek için.
Evet. Geleceğe yatırım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı