100 TL internet önerisi

Ben size şöyle söyleyeyim ben Superonline kullanıyordum yakın zamanda tahhütname bitti ve bizde Türk Telekom'a geçtik tam bir ayda tahhütname iptal ettirdik ve biz yine de o ayın faturasını ödemek zorunda kaldık ve şu an Türk Telekom'dan memnunuz 96TL gibi bir fiyatı var 24Mbps veriyor upload 3-4 ve 55ping Max her oyunda.

Ben size şöyle söyleyeyim ben Superonline kullanıyordum yakın zamanda tahhütname bitti ve bizde Türk Telekom'a geçtik tam bir ayda tahhütname iptal ettirdik ve biz yine de o ayın faturasını ödemek zorunda kaldık ve şu an Türk Telekom'dan memnunuz 96TL gibi bir fiyatı var 24Mbps veriyor upload 3-4 ve 55ping Max her oyunda.
Kanka güzel diyorsun da ben daha önce ttnet kullandım yaklaşık 8 sene. Sürekli internet kesilmeleri yaşıyordum. Ayrıca 100mn internete 85 95 vermek var 24mb internete 95 vermek var, adamlar tek el olduğu için alt yapısı elbet iyidir Türkiye genelinde ama şu an paketlere bakıyorum Adam 120 liraya 50mb internet veriyor. 200mb internet vodafone üzerinde 124 lira. Hani anlatabildim mi. İnternet hızımdan bir şey kaybetmeden kaliteli bağlantı istiyorum tek derdim o benim. Yoksa steam üzerinden ya da pc üzerinden dizi film izlerken saniyesinde internet hızını alıyorum ben 50mb ise 6.0 hıza kadar çıkıyor sadece anlık kopmalar wifi kullanan cihazları baltalıyor derdim o.

Kanka güzel diyorsun da ben daha önce TTNET kullandım yaklaşık 8 sene. Sürekli internet kesilmeleri yaşıyordum. Ayrıca 100MN internete 85 95 vermek var 24MB internete 95 vermek var, adamlar tek el olduğu için alt yapısı elbet iyidir Türkiye genelinde ama şu an paketlere bakıyorum Adam 120 liraya 50 MB internet veriyor. 200 MB internet Vodafone üzerinde 124 lira. Hani anlatabildim mi? İnternet hızımdan bir şey kaybetmeden kaliteli bağlantı istiyorum tek derdim o benim. Yoksa Steam üzerinden ya da PC üzerinden dizi film izlerken saniyesinde internet hızını alıyorum ben 50 MB ise 6.0 hıza kadar çıkıyor sadece anlık kopmalar Wi-Fi kullanan cihazları baltalıyor derdim o.

Anladım ama VDSL bağlantı gerçekten çok iyi

Gerçekten üzülüyorum 2020 yılında 100 TL artık standart oldu Türkiye şartlarında internet için.

Geri
Yukarı