100 TL iPhone 11 ekran koruyucu önerisi

Ged

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 11 128 GB sipariş verdim. Ekran koruyucusu olarak ne kullanmalıyım sizce? Eskiden buff marka ürünler çok tavsiye edilirdi ancak son zamanlarda kötü yorumlar aldığını gördüm. Vatan'ın kendi sitesinde Ttec'in 90TL'lik bir ürünü var tavsiye eder misiniz? Bütcem 100TL'ye kadar. 15-20TL'lik ürünleri kullanmıyorum lütfen tavsiye etmeyin. Teşekkürler şimdiden.

iPhone 11 128 GB sipariş verdim. Ekran koruyucusu olarak ne kullanmalıyım sizce? Eskiden buff marka ürünler çok tavsiye edilirdi ancak son zamanlarda kötü yorumlar aldığını gördüm. Vatan'ın kendi sitesinde Ttec'in 90TL'lik bir ürünü var tavsiye eder misiniz? Bütcem 100TL'ye kadar. 15-20TL'lik ürünleri kullanmıyorum lütfen tavsiye etmeyin. Teşekkürler şimdiden.

Buff kullanmışımdır şu ana kadar bir zararını görmedim gayet sağlam.

Bu konuyla ilgili Mrwhosetheboss'un bir videosu var. 10, 30 ve 100 dolarlık(fiyatları bağlam gereği salladım) ekran koruyucuları test ediyor ve hepsi nerdeyse aynı sonucu veriyor. Videoyu isterseniz izleyebilirsiniz. En ucuzu hangisiyse onu almanızı tavsiye ediyorum çünkü aralarında x3 x4'lük bir fark olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı