100-150 TL internet sağlayıcı firma tavsiyesi

Yani 200 TL'ye bu var ama Fiber 35 Paketi Eviniz İçin | Millenicom firmanın şikayetleri çok. İnternete Millenicom ş yazınca şikayetler şikayet şikayet etme gibi sonuçlar çıkıyor. Ayrıca bana kalırsa 77 lira daha verip 100 Mbps alın. Gene de sizin kararınız tabii.
Bu mentaliteyle hiçbir firma güvenilir değil o zaman, şikayeti olmayan firma mı var? Keza şikayet edeni var diye istisnasız herkes sorun yaşayacak değil. Zaten arama motorlarında herhangi bir firma adına şikayet arattığınızda olumlu bir şey görme şansınız yok.

Bu mentaliteyle hiçbir firma güvenilir değil o zaman, şikayeti olmayan firma mı var? Keza şikayet edeni var diye istisnasız herkes sorun yaşayacak değil. Zaten arama motorlarında herhangi bir firma adına şikayet arattığınızda olumlu bir şey görme şansınız yok.

Şikayet demedim ş yazınca dedim. Yani şikayet yazmadım

Bunu aklınıza gelen her markayla denerseniz çoğunlukla aynı sonucu alırsınız, arama önerilerine göre fikir ediniyorsanız diyecek söz bulamıyorum.

1698233310722.png

1698233350513.png

1698233379617.png

1698233457677.png

En çok bilinenler vs Millenicom.

Bu firmaları kullanmadığım için çoğuna referans olmamakla beraber şu firmalara bakabilirsiniz:

PanaNet (Aktif kullanıyorum ama ara ara ülke geneli çöktüğü oldu)
Turbonet (Kullanmadım - Şubat'ta zam gelecek diyorlar)
Poyraznet (Kullanmadım - Ocak'ta zam gelebilir)
10line (Kullanmadım - Ocak'ta zam gelecek diye duydum)
Comnet (Arkadaşım kullanıyor- MH biraz sıkıntılı diyorlar)
Fixnet (Arkadaşlarım kullanıyor - Memnun gibiler)
Merkürnet (Bir tanıdığım kullanıyor - detaylı bilgim yok - tahhütlü)

Yeni konular

Geri
Yukarı