1000-1100 TL Geniş Kasa Önerisi

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 965

WTC

Kilopat
Arkadaşlar 1000-1100 TL civarı bütçeye uzun süre kullanacağım geniş bir Middle Tower kasa önerisi istiyorum. İstediğim kasayı bir türlü bulamadım. Corsair Obisidian 500D bulabildim sadece. İçinin geniş olması, yan tarafının cam olması, modern olması, hava akışının iyi olması, rahat rahat kablolama filan yapabileceğim ve üst kısmına 280 mm radyatör takabileceğim kasa istiyorum. Gerekirse ön tarafa da radyatör takabilirim, illa üste olmasına gerek yok. Ülkede kasa kıtlığımı var nedir, hiç güzel modellere denk gelemedim. Corsair Obisidian 500D kullanan varsa, yorumlarını alabilirim.

Son düzenleme:
Full Tower kasa mı istiyorsun yani? H500P Mesh çok güzel seçim olurdu ama içi sana dar gelebilir.
Pardon onu belirtmeyi unutmuşum. Mid Tower arıyorum. Söylediğin kasayı araştırdığımda hava akışında problem olduğunu belirten kişileri gördüm. O yüzden kenara koydum şimdilik, aklımda bulunuyor. Teşekkür ederim öneri için.

Pardon onu belirtmeyi unutmuşum. Mid Tower arıyorum. Söylediğin kasayı araştırdığımda hava akışında problem olduğunu belirten kişileri gördüm. O yüzden kenara koydum şimdilik, aklımda bulunuyor. Teşekkür ederim öneri için.
Düz H500P modeli ile karıştırmış olabilir misin? Onun önü cam olduğu için sıkıntı yaratıyordu. Bu mesh modeli. İstersen araştırdığın sitelere bir bak. Çünkü üst, ön mesh panel kaynıyor. Fan desteği de muazzam zaten. Öne 200mm x2 fan, üste 140mm/120mm X3, arkaya 140mm fan desteği sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12:10'dan sonra farkı görebilirsin.

Düz H500P modeli ile karıştırmış olabilir misin? Onun önü cam olduğu için sıkıntı yaratıyordu. Bu mesh modeli. İstersen araştırdığın sitelere bir bak. Çünkü üst, ön mesh panel kaynıyor. Fan desteği de muazzam zaten. Öne 200mm x2 fan, üste 140mm/120mm X3, arkaya 140mm fan desteği sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12:10'dan sonra farkı görebilirsin.
Bu mu oluyor önerdiğin kasa? Vatan Bilgisayar

Maalesef bütçemi aşıyor. Yine Vatan'da bu model var, attığına çok benzettim. Eğer senin söylediğin ise düşünebilirim.
Attığın kasa açıklama da mesh panel olarak gözüküyor. Ana başlıkta ise camlı model olarak yazıyor. Eğer fırsatın varsa büyük bir Vatan mağazasına gidip dene. Resimler de de mesh panel gibi gözüküyor.

Attığın kasa açıklama da mesh panel olarak gözüküyor. Ana başlıkta ise camlı model olarak yazıyor. Eğer fırsatın varsa büyük bir Vatan mağazasına gidip dene. Resimler de de mesh panel gibi gözüküyor.
Evet Mesh modeli gibi gözüküyor resimlerde. Fiyatını hak eder mi peki? Açıkçası bu kadar paraları kasaya vermek bana fazla geliyor.

Evet Mesh modeli gibi gözüküyor resimlerde. Fiyatını hak eder mi peki? Açıkçası bu kadar paraları kasaya vermek bana fazla geliyor.
Bence de fazla ama senin bütçen o iken öneri sundum. Bunun daha düşük modeli de var ama Türkiye'ye gelmedi iyi fiyattan gelse efsane olacak. H500 diye. Türkiye'ye getiren mağazalar firmalar çok pahalı satıyor. Nanokatalog'ta 600 TL idi. Bence takip et. 1100-1200 TL bence de doğru değil.

MB511'de alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı