1000-1200 ₺ Telefon Önerisi

migration

Kilopat
Belirttiğim fiyat aralığında F/P bir ürün arıyorum. Oyun falan oynanmayacak. Sosyal medyada gezinmek, konuşma yapmak vs. için alınacak. Aklımda şimdilik şu var ama sizlerin önerisini almak istiyorum.

Son düzenleme:
Htc 10 Evo yada Lenovo moto z modelini tercih edin birinde sp 810 var ısınan bir işlemci diğerinde 820 var ve neredeyse 2 kat daha güçlü bir işlemci tercih sizin lenovo biraz bütçe aşıyor ama en iyisi bu o fiyata.
Bu fiyat aralığında xiaomi modelleri snapdragon 625 kullanıyor ama bu 2 telefon nasıl bu kadar güçlü işlemciler kullanıyor anlamadım. Kaliteli markalarmıdır ? özellikle lenovo

Bu fiyat aralığında xiaomi modelleri snapdragon 625 kullanıyor ama bu 2 telefon nasıl bu kadar güçlü işlemciler kullanıyor anlamadım. Kaliteli markalarmıdır ? özellikle lenovo
Evet kaliteli markalardır ben sizin yerinizde olsam 1299 tlye lenovo moto z alırım ve yoluma bakarım 2k ekran adreno 530 gpu ve 820 var en az 2-3 sene götürür oyun için alıyorsanız ve lenovo 5.5 inç htc 5.2 yada 1 olması lazım lenovo sağlamdır teknosada 1299 tlye satılıyor şuan.

Evet kaliteli markalardır ben sizin yerinizde olsam 1299 tlye lenovo moto z alırım ve yoluma bakarım 2k ekran adreno 530 gpu ve 820 var en az 2-3 sene götürür oyun için alıyorsanız ve lenovo 5.5 inç htc 5.2 yada 1 olması lazım lenovo sağlamdır teknosada 1299 tlye satılıyor şuan.
Valla bende bu fiyat aralığında telefon arıyordum. Xiaomi Mi A1 almaya karar vermiştim ama bu telefonda Snapdragon 820 görünce gözlerim açıldı :D. Sağolasın

Valla bende bu fiyat aralığında telefon arıyordum. Xiaomi Mi A1 almaya karar vermiştim ama bu telefonda Snapdragon 820 görünce gözlerim açıldı :D. Sağolasın
Sorun değil piyasada aşırı fazla telefon var o yüzden en iyi seçim snapdragon 800 serisi işlemci almak en iyisidir çünkü sp 800 serisi işlemciler yüksek telefonlarda kullanılıyor o yüzden söyledim sp 600 serisi orta seviyedir lenovo moto z alırsanız sizi sorunsuz baya götürür.

Htc 10 Evo yada Lenovo moto z modelini tercih edin birinde sp 810 var ısınan bir işlemci diğerinde 820 var ve neredeyse 2 kat daha güçlü bir işlemci tercih sizin lenovo biraz bütçe aşıyor ama en iyisi bu o fiyata.
Xiaomi Redmi Note 4 ya da Xiaomi Mi A1
Xiaomi Redmi Note 4 ya da Xiaomi Mi A1

Benim seçtiğim nasıldır ? Kötü mü ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı