1000-1200 ₺ Telefon Önerisi

migration

Kilopat
Belirttiğim fiyat aralığında F/P bir ürün arıyorum. Oyun falan oynanmayacak. Sosyal medyada gezinmek, konuşma yapmak vs. için alınacak. Aklımda şimdilik şu var ama sizlerin önerisini almak istiyorum.

Son düzenleme:
Htc 10 Evo yada Lenovo moto z modelini tercih edin birinde sp 810 var ısınan bir işlemci diğerinde 820 var ve neredeyse 2 kat daha güçlü bir işlemci tercih sizin lenovo biraz bütçe aşıyor ama en iyisi bu o fiyata.
Bu fiyat aralığında xiaomi modelleri snapdragon 625 kullanıyor ama bu 2 telefon nasıl bu kadar güçlü işlemciler kullanıyor anlamadım. Kaliteli markalarmıdır ? özellikle lenovo

Bu fiyat aralığında xiaomi modelleri snapdragon 625 kullanıyor ama bu 2 telefon nasıl bu kadar güçlü işlemciler kullanıyor anlamadım. Kaliteli markalarmıdır ? özellikle lenovo
Evet kaliteli markalardır ben sizin yerinizde olsam 1299 tlye lenovo moto z alırım ve yoluma bakarım 2k ekran adreno 530 gpu ve 820 var en az 2-3 sene götürür oyun için alıyorsanız ve lenovo 5.5 inç htc 5.2 yada 1 olması lazım lenovo sağlamdır teknosada 1299 tlye satılıyor şuan.

Evet kaliteli markalardır ben sizin yerinizde olsam 1299 tlye lenovo moto z alırım ve yoluma bakarım 2k ekran adreno 530 gpu ve 820 var en az 2-3 sene götürür oyun için alıyorsanız ve lenovo 5.5 inç htc 5.2 yada 1 olması lazım lenovo sağlamdır teknosada 1299 tlye satılıyor şuan.
Valla bende bu fiyat aralığında telefon arıyordum. Xiaomi Mi A1 almaya karar vermiştim ama bu telefonda Snapdragon 820 görünce gözlerim açıldı :D. Sağolasın

Valla bende bu fiyat aralığında telefon arıyordum. Xiaomi Mi A1 almaya karar vermiştim ama bu telefonda Snapdragon 820 görünce gözlerim açıldı :D. Sağolasın
Sorun değil piyasada aşırı fazla telefon var o yüzden en iyi seçim snapdragon 800 serisi işlemci almak en iyisidir çünkü sp 800 serisi işlemciler yüksek telefonlarda kullanılıyor o yüzden söyledim sp 600 serisi orta seviyedir lenovo moto z alırsanız sizi sorunsuz baya götürür.

Htc 10 Evo yada Lenovo moto z modelini tercih edin birinde sp 810 var ısınan bir işlemci diğerinde 820 var ve neredeyse 2 kat daha güçlü bir işlemci tercih sizin lenovo biraz bütçe aşıyor ama en iyisi bu o fiyata.
Xiaomi Redmi Note 4 ya da Xiaomi Mi A1
Xiaomi Redmi Note 4 ya da Xiaomi Mi A1

Benim seçtiğim nasıldır ? Kötü mü ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı