1000-2300TL ekran kartı önerisi

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda elimde GTX 750 var fazla memnun değilim. Maksimum bütçem 2300 olacak bunun için en performanslı olacak bir ekran kartı var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5600XT çok daha güçlü bir kart.
Hata falan daha çok rastlanıyor onda, onun dışında biraz daha eski kart. Ben olsam 6500xt'yi tercih ederdim. Kişiden kişiye değişir tabi.

Elinizdeki kartı satıp bütçenize ekleyerek alacaksanız RX580 8 GB, 1060 6 GB veya 5600XT öneririm ama elinizdekini satıp eklemiyorsanız elinizdekinide satarak 3000 civarına 1660 Ti olabilir.

Hata falan daha çok rastlanıyor onda, onun dışında biraz daha eski kart. Ben olsam 6500xt'yi tercih ederdim. Kişiden kişiye değişir tabi.
5000 serisinde sorun yok fazla şuan driverları tam oturmuş durumda hata almazsınız. 2 tane 5700XT taktım 1 yıldır takır takır çalışıyorlar.

5000 serisinde sorun yok fazla şuan driverları tam oturmuş durumda hata almazsınız. 2 tane 5700XT taktım 1 yıldır takır takır çalışıyorlar.
2 Tanıdığımın budget sistemine taktım daha doğrusu.

Hata falan daha çok rastlanıyor onda, onun dışında biraz daha eski kart. Ben olsam 6500XT'yi tercih ederdim. Kişiden kişiye değişir tabii.

Sistemde ki parcalar kaliteli ise pek hata veren bir kart değil açıkçası. Yine de çok güvenilir bir kartta değil ama 6500XT'den çok daha iyidir. Tamamen sorunsuz ve bu konuda guvenilir kart isteniyorsa o fiyata 1660 serisi alır yine 6500XT bakmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı