₺1000 kulaklık önerisi

Benim ise aldığım her kulaklıkta dip ses vardı, bir ben mi şanssızım?

USB yuvasından veya ses kartından dolayı olabilir diye düşünüyorum hocam. Eski laptopumda her kulaklık dip ses yapardı USB veya jak girişi olması fark etmeksizin. Fakat şu an kullandığım bilgisayara geçtiğimden beri 4 kulaklık değiştirdim hala dip ses olmadı.
Benim ise aldığım her kulaklıkta dip ses vardı, bir ben mi şanssızım?

Hocam Void'in dip ses sorunundan başka sorunu var mıdır acaba?

Son düzenleme:
USB yuvasından veya ses kartından dolayı olabilir diye düşünüyorum hocam. Eski laptopumda her kulaklık dip ses yapardı USB veya jak girişi olması fark etmeksizin. Fakat şu an kullandığım bilgisayara geçtiğimden beri 4 kulaklık değiştirdim hala dip ses olmadı.

Hocam Void'in dip ses sorunundan başka sorunu var mıdır acaba?
Dip sesten başka kronik sorunu yok ama nadir kulaklıklarda olabilen ses 0 olsa bile arkadan gelen hışırtı veya ses yansıması sorunu olabilir, ama en son dedigim %99 olmayacaktır

MH752 almayın arkadaşlar. Ortalama 3-4 ay sonra cızırtı problemi yaşamaya başlıyorsunuz. Muhtemelen kronik sorun. İlk ürünümü servise gönderdim. Değişim yapıldı. Yeni gelen üründe de bir süre sonra aynı problemi yaşamaya başladım. Şimdi iade etmeyi planlıyorum. Cızırtı problemi olmasa konfor, kozmetik, performans gibi bir çok özelliğine tam puan verirdim. Yani herşeyin den memnundum.

Adam akıllı kablosuz kulaklıklar 1400 TL'den başlıyor.
Kablolu USB kulaklıklarda ses, mikrofon ve yazılımda Logitech Pro X ve Razer Blackshark V2 varken Arctis 5 gibi kulaklıklar alınmaz.
Sennheiser GSP 300 3.5 MM jacklı bir kulaklık. Anakartın ses kartı ve yazılımına çok iş düşüyor. Onboard ses kartınız iyi değilse önermem.
Kulaklığı bilgisayarda kullanacaksanız yazılım oyunda ses kasmada çok işe yarıyor. Oyununa göre yapacağınız ince ayarlar çok faydalı oluyor.
Tüm elektronik ürünlerde kronik sorun dışında istisnai sorunlar size denk gelebilir. Garanti konusunda 1. Logitech olup 2. firmayı bilmiyorum. Logitech Türkiye garantisine bakan firma sorun yapınca Logitech yurt dışı ile iletişime geçiyordu arkadaşlar. Sorunlu ürünü istemeden yenisini yolluyorlar. Arkadaşlarım Logitech kullandığından çokça şahit oldum.
Rog Delta çok iyi indirim görmüş bu arada. Onu da araştırmak lazım.

Son düzenleme:
Evet arctis serisinin fiyatı gereğinden yüksek. Razer kraken te eski bir kulaklık, onunla beraber kraken x serisi de dandik bir seri ama blackshark serisi yenilenmiş sürücülerle, kalitesiyle pedleriyle tam f/p bir seri.
Arctis 5, cloud2 falan filan hepsinin yerine hep Creative soundblasterx h6 öneririm ama artık önermeyi bıraktım, cünkü ülkede daha kullanan pek yok, mevcut incelemeler aşırı kısıtlı. 2 hafta içinde alırsam inşallah incelemesini yapacagım. Blackshark v2 gercekten kaliteli kulaklık. Ama onun yerine creative h6 alınır diye düşünüyorum, h6'yı önerdigim son kişi siz oldunuz. Elime alıp incelemesini yapana kadar da o kulaklıgı önermeyecegim. Arctis 5 almayın bence, blackshark v2 alın. Eğer istiyorsanız da Creative soundblasterx h6 alın. Adamlar 30 yıldır ses ve sinema sistemleri yapıyor. 7.1'i de eminim iyidir.
'Düzgün bir incelemesi bile yok' diyen biri vardı, ona hak verdim :D Daha kullanan bile yok nesini öneriyoz
Creative bende almak istiyordum fakat araştırdığım kadarıyla tr de garanti kısmı çok sıkıntılı onun yerine v2 düşünüyorum ama aklım creativede kaldı. Ürünü aldınızmı hocam incelemesi ne zaman gelir acaba

Creative bende almak istiyordum fakat araştırdığım kadarıyla tr de garanti kısmı çok sıkıntılı onun yerine v2 düşünüyorum ama aklım creativede kaldı. Ürünü aldınızmı hocam incelemesi ne zaman gelir acaba
2 tane kulaklık iadesi bekliyorum şuan, iade edilirlerse 686 TL den Creative'i alacagım
Hala 686 tl olursa tabi
Yani 900 TL'ye değer bir kulaklık değil mi?
Void elite'e 900 vermezdim.

2 tane kulaklık iadesi bekliyorum şuan, iade edilirlerse 686 TL den Creative'i alacagım
Hala 686 tl olursa tabi

Void elite'e 900 vermezdim.
Umarım iade gerçekleşir incelemenizi dört gözle bekliyorum
Birde hocam inceleme yaptığınıza benide etiketler misiniz? Kaçırmak istemem 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı