1000$ Laptop tavsiyesi

Bütçe
20.000₺

Mimar20

Hectopat
Toronto’ya taşındım, bir süreliğine buradayım. 1000$'lık kredi kartım var. Bununla taksitli laptop almak istiyorum. Hem oyun (CS:GO, Valorant) hem de mimari programları pek zorlanmadan kullanmamı sağlayacak bir model arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toronto'ya taşındım, bir süreliğine buradayım. 1000$'lık kredi kartım var. Bununla taksitli laptop almak istiyorum. Hem oyun ( CS:GO, Valorant) hem de mimari programları pek zorlanmadan kullanmamı sağlayacak bir model arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle iş içinse kolay gelsin. Oranın teknoloji mağazaları oluyor oradan bakabilirsiniz. 1000$'a 1TB SSD 3060'lık alabilirsiniz tabii tahminim kampanya vs olursa daha da iyi olabilir.

Ülkede ünlü sitelerin linklerini atabilir misiniz? Ona göre öneri yapalım.
  • Amazon.ca
  • Best Buy (bestbuy.ca)
  • Newegg (newegg.ca)
  • Walmart (walmart.ca)
  • Canada Computers (canadacomputers.com)

Öncelikle iş içinse kolay gelsin. Oranın teknoloji mağazaları oluyor oradan bakabilirsiniz. 1000$'a 1TB SSD 3060'lık alabilirsiniz tabii tahminim kampanya vs olursa daha da iyi olabilir.
Dil eğitimi için almaya geldim.

Şu modeli almayı düşünüyorum. 45.000₺ ye denk geliyor öneriniz var mı ? Canada doları olduğu için 3000x15 45.000₺
5A9AECC6-3303-47CD-B60D-8EFB3AB5DD90.jpeg
184B57E7-ED63-43B4-A5AC-994126CB500D.jpeg

Son düzenleme:
Bu bütçeye Lenovo Legion, HP Omen, Asus Rog Strix serilerine hem kalite hem oyun performansı açısından bakabilirsiniz. Attığınız Rog Strix gayet iyi TL'ye vurduğunuzda bile.

İmkanınız varsa teknoloji mağazalarını gezip nihai karar verin, attığınız sitelerdeki fiyatlarını karşılaştırın anlık indirimler web sitelerinde daha çok oluyor yabancı laptop redditlerinde takıldığımdan hakimim. Şimdiden hayırlı olsun

Geri
Yukarı