1000 Lira Altı Lumia Tavsiye

Lumia'larda güncelleme sıkıntı olmaz, adamlar 520 ye bile 8.1 güncellemesini getirecek. 8.1 ile birde uygulamalar SD Card'a kaydedilebilecek, bu büyük avantaj.

Lumia 925 almanı tavsiye ederim. 820 derdim fakat 8.1 ile batarya sorunu var. Ben kullanıyorum ve şarj sürelerinde azalma oldu. Veyahut biraz daha arttırıp 1520 alabilirsin. Su anda en iyi o yoksada 32 gb 925 alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lumia 925 almanı tavsiye ederim 820 derdim fakat 8.1 ile batarya sorunu var ben kullanıyorum ve şarj sürelerinde azalma oldu veyahut biraz daha arttırıp 1520 alabilirsin şu anda en iyi o yoksada 32 gb 925 alabilirsin
Arkadaş 1000 tl altı Nokia Lumia tavsiyesi istemiş sen L1520 alabilirsin demişsin.

Ben Nokia Lumia 720 veya 820 gibi modellere bakmanızı öneririm.

Arkadaş 1000 tl altı Nokia Lumia tavsiyesi istemiş sen L1520 alabilirsin demişsin.

Ben Nokia Lumia 720 veya 820 gibi modellere bakmanızı öneririm.

Bende diyorum ki biraz daha arttırıp 1520 alabilirsin diyorum beklerse onun da fiyatı düşer. Zaten 6 inch ekran boyutu sorun olmayacaksa ben sadece öneri sunuyorum illaki alacak diye bir kayda yok 925 önermişim normalde farkındaysan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı