1000 lira kulaklık önerisi

Sepette 1300TL.

Onun dışında H2002p bakarsınız ancak. Başka alternatif yok.

Bunu alıp iade ettim hem ses kalitesi kötüydü hem de sol taraftan fazla ses veriyordu aynı çıkarsa diyerekten risk almak istemiyorum, fiyat 1300-1400 esneyebilir Havit dediğim gibi ilk tercihim olsun istemiyorum.

Sepette 1300TL.

Onun dışında H2002p bakarsınız ancak. Başka alternatif yok.

Rampage Fury X kablolu model ya da drop Plus var önerilen veya bunların dışında herhangi bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Bunu alıp iade ettim hem ses kalitesi kötüydü hem de sol taraftan fazla ses veriyordu aynı çıkarsa diyerekten risk almak istemiyorum, fiyat 1300-1400 esneyebilir Havit dediğim gibi ilk tercihim olsun istemiyorum.

Rampage Fury X kablolu model ya da drop Plus var önerilen veya bunların dışında herhangi bir öneriniz var mı?

İkisini de önermem. O zaman H2002p başka bir seçenek kalmıyor maalesef.

Tamam bende önermiyorum zaten ama o alıp denemiş galiba ve bir istisna diyordu Rampage için. Konu sahibi tercih eder etmez bilemem. Ben duyduğumu söylüyorum.

Yani bana kalsa bende Havit Rampage vsürünlerine kalmak istemem lakin bütçe yok bende isterim Cloud 2 ya da BlackShark v2X ama maalesef, Corsair HS55 hakkındada hani sol taraftan biraz fazla ses vermesinin kaliteyi değiştireceğini sanmam ve şaunki Rampage thunder kulaklığım ondan güzel ses veriyor bana kalırsa.

Yani bana kalsa bende Havit Rampage vsürünlerine kalmak istemem lakin bütçe yok bende isterim Cloud 2 ya da BlackShark v2X ama maalesef, Corsair HS55 hakkındada hani sol taraftan biraz fazla ses vermesinin kaliteyi değiştireceğini sanmam ve şaunki Rampage thunder kulaklığım ondan güzel ses veriyor bana kalırsa.

Hocam başka seçenek yok, bir de sol taraftan fazla ses verdiğine emin misiniz kesin olarak? Daha önce duymadığımdan soruyorum. Yazılımında ekolayzır ayarları var onları yapınca çok daha iyi ses veriyor bir de o USB ile bağlamanız lazım tam performans için.

Geri
Yukarı