1000 Mbps internette Steam indirme hızı 60 MB/S'nin üstüne çıkmıyor

Cihazın ne olduğunu bilmediğim için bir ihtimal olarak yazdım artı 17-18 MB lardan bahsetmiyoruz, 60 MB / 100 MB lardan bahsediyoruz. Eski bir bilgisayar olma ihtimaline göre yazdım. Eski tip 7200 RPM disklerde 80 - 100 - 120 MB/s gibi hızlar bulunuyordu.

@kula000

Peki ben şunu sorabilir miyim hocam 1000 Mbps (128 MBps) hızı maksimum hızda hangi uygulamalarda kullanabiliyorsunuz? Ve sürekli stabil olarak hız alabiliyor musunuz?
İDM-Ubisoft connect-Epik Games
Modem -zte H298A V9
Speed testte 930 MBPS cıvarı aşagısını görmedim
Ben de cevap verebilirim gibi düşündüm 😀 , TürkNet GigaFiber kullanıyorum, Google Drive'dan indirme yaparken tam hız'a yakın aldığımı görmüştüm sadece o kadar, onun dışında hiçbir yerde tam hız alınmıyor, stabil hız alabiliyorum, değişmeler çok oluyor fakat zaten çok yüksek olduğu için 1gbit azalmalar vs. etki etmiyor çok. Epic Games vs'de de yüksek hız alabiliyorum. Sorabilirsiniz sorunuz varsa.
Eki Görüntüle 1740251
siz yine o hızı görmüşşünüz bende 0 da çok beklıyor.

Steam'de kronik sorun TR sunucuları her zaman yüksek hız vermiyor farklı indirme sunucuları ile deneyebilirsin başka çözümü yok.
Steam dedğiniz gibi sorunlu olabilir. Steam dışında bir sorun yok.

Diskin yazma hızı nasıl saniyede 17 18 MB olacak peki.
İlk sayfaki ilk attıgım resme bakarsınız Disk yazma hızı 20 MB cıvarı ki bu en kötü değer şuan da steam stabil hız vermediği için 400 MBleri gördüm o ekranda sorun bu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı