60 Mbps internette 0.3 MB/s indirme hızı

Tarayıcıdan indirdiğin sunucunun yavaş olmasıyla ilgili benim de 75 Mbps internetim var öyle çok yaşıyorum bazı indirmelerde Internet Download Manager çözüyor sorunu dosyayı 8'e bölüp aynı anda indiriyor ve birleştiriyor.

Tarayıcıdan indirdiğin sunucunun yavaş olmasıyla ilgili benim de 75 Mbps internetim var öyle çok yaşıyorum bazı indirmelerde Internet Download Manager çözüyor sorunu dosyayı 8'e bölüp aynı anda indiriyor ve birleştiriyor.

32 yede böldürebilirsiniz hız daha da artar.

Merhabalar, benim internetimde download hızı olarak 60 Mbps, upload hızı 5 Mbps olarak almaktayım fakat internet tarayıcılarından oyun indirirken oyun indirme hızı 0.3-0.1 MB oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ya da sahip olduğum internet kurumunu mu aramalıyım? Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Tarayıcılar normalden daha yavaş indiriyor. Steam'e de bakın eğer oradada normalden az ise Steam'de sunucunuzu yaşadığınız yere en yakın bölgeye alın. Hala düzelmiyorsa bilgisayarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir.

Merhabalar, benim internetimde download hızı olarak 60 Mbps, upload hızı 5 Mbps olarak almaktayım fakat internet tarayıcılarından oyun indirirken oyun indirme hızı 0.3-0.1 MB oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ya da sahip olduğum internet kurumunu mu aramalıyım? Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Internet Download Manager'den 5 GB'lik bir uygulama v.s indirebilir misiniz inerken indirme hızını SS şeklinde bana yollayın 7.5 Mbps gibi bir hız çıkması gerekiyor veya 8.0 Mbps çıkmassa dediğiniz gibi sahip olduğunuz internet kurumunu arayın illa çözerler ve @ilkerowic arkadaşımızın dediği gibi turbobit vs indirme sitelerinden kaçının indiricekseniz Google Drive MediaFire gibi yerlerden indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı