60 Mbps internette 0.3 MB/s indirme hızı

DarkSlace

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim internetimde download hızı olarak 60 Mbps, upload hızı 5 Mbps olarak almaktayım fakat internet tarayıcılarından oyun indirirken oyun indirme hızı 0.3-0.1 MB oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ya da sahip olduğum internet kurumunu mu aramalıyım? Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, benim internetimde download hızı olarak 60 Mbps, upload hızı 5 Mbps olarak almaktayım fakat internet tarayıcılarından oyun indirirken oyun indirme hızı 0.3-0.1 MB oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ya da sahip olduğum internet kurumunu mu aramalıyım? Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Internet Download Manager'ya da Free download Manager gibi programlarla deneyin.

Selam önce Opera kullanıyorsan Opera dışında başka tarayıcılarda dene. Opera interneti çok az kullanıyor o yüzden indirme hızı yavaştır ya da internetin neyse onun desteğiyle iletişime geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta yazdıklarınız aynı bilgisayardan ve aynı tarayıcıdan aldığınız speedtest sonuçları dimi?

Geri
Yukarı