1000 Mbps veren ISS önerisi

Tabiri caizse GPON altyapı dostum.

GPON'dan alıyorsanız nasıl 1000MBPS desteklemiyor, anlamadım. Belirtseydiniz güzel olurdu.

Hocam siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz sanırım. Türk Telekom fiber altyapısı var bende. 1000 Mbps veriyor adamlar bana fakat pahalı. TurkNet'in GigaFiber'i yok bölgede. Ben Türk Telekom altyapısından 1000 Mbps verebilen ISS sordum.

Hocam siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz sanırım. Türk Telekom fiber altyapısı var bende. 1000 Mbps veriyor adamlar bana fakat pahalı. TurkNet'in GigaFiber'i yok bölgede. Ben Türk Telekom haricinde 1000 Mbps verebilen ISS sordum.
Tamam hocam ben de ondan başka nasıl olmadığını sordum, zaten varsa binanızda poster vardır.

Türk Telekom altyapısından 1000 Mbps verebilen ISS sordum hocam arkadaşlar Comnet'in verdiğini söyledi.
Hocam sadece Comnet yok ama piyasada sınırlı 1000MBPS veren şirketler. Fazla bir seçeneğiniz yok sanırsam. Comnet ise gerçekten pahalı. TurkNet gibi firmalar destekliyor mu acaba?

Hocam sadece Comnet yok ama piyasada sınırlı 1000MBPS veren şirketler. Fazla bir seçeneğiniz yok sanırsam.comnet ise gerçekten pahalı. TurkNet gibi firmalar destekliyor mu acaba?

Hayır hocam neredeyse hiçbir TT altyapısı kullanan ISS 100Mbps üstü hız vermiyor.comnet ve Türk Telekom veriyor. TurkNet yalnızca kendi fiberinde veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı