1000. Mesaja ulaşmak üzereyim!

Pardon BeyEfendi bir daha söylemem. :D şaka bir kenara, amaçsız yere 2 yılda o kadar mesaj yapmak absürt yani.

Doğrudur. Aslen benim de burada o kadar vakit geçirmeye isteğim yoktu da dükkana bakarken müşteri gelmeden buraya mesaj yazıyordum, sonucu bu oldu.

Doğrudur. Aslen benim de burada o kadar vakit geçirmeye isteğim yoktu da dükkana bakarken müşteri gelmeden buraya mesaj yazıyordum, sonucu bu oldu.
Müşteri başına herhalde. :D sizde haklısınız ben şahsen 1000 mesaja nasıl ulaştım nasıl yaptım anlayamadım. yaza yaza birikti o kadar. ne demişler, ''Damlaya damlaya göl olur.''

Müşteri başına herhalde. :D sizde haklısınız ben şahsen 1000 mesaja nasıl ulaştım nasıl yaptım anlayamadım. yaza yaza birikti o kadar. ne demişler, ''Damlaya damlaya göl olur.''
Müşteri başına yazmış olsaydım şu an ailecek zengindik.

Sizde artık dükkana gelen müşterilere forumdaki mesaj sayısını gösterip ona göre para alın.

Sayesinde nam saldık zaten, sorunu olan bana yazıyor. Dükkanda etraftakilerin sorunlu cihazları da benden geçiyor, sayesinde iç yapı görüp eğleniyorum benim için de zevk oluyor.

Geri
Yukarı