1000. Mesaja ulaşmak üzereyim!

Sosyal medya hesaplarım yok, sanal kumar bağımlılığım yok, Discord'um yok. Şuraya 45K mesaj yazmışım çok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sosyal medya hesaplarım yok, sanal kumar bağımlılığım yok, Discord'um yok. Şuraya 45K mesaj yazmışım çok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok değil hiç çok olur mu? en fazla çok+

Sosyal medya hesaplarım yok, sanal kumar bağımlılığım yok, Discord'um yok. Şuraya 45k mesaj yazmışım çok mu?

2 dk dışarı çık nefes al. Biraz oyun oyna. Forumdan başka yer mi yok?

Aramıza hoş geldin dostum. Ben yakında ayrılacağım ama.
Emekliye mi?
1711649052341.png

2 dk dışarı çık nefes al. Biraz oyun oyna. Forumdan başka yer mi yok?

İş var iş nefes aldırmıyor müşteriler. İyi kazandırmasa zaten basıp gideceğim yurtdışına tatile ama dünyanın binbir türlü hali var kazanıp kenara attığın her kuruş yatırımdır. O yüzden sabrediyorum, yan sekmede de burası açık işte. Ondan bu kadar mesaj.

İş var iş nefes aldırmıyor müşteriler. İyi kazandırmasa zaten basıp gideceğim yurtdışına tatile ama dünyanın binbir türlü hali var kazanıp kenara attığın her kuruş yatırımdır. O yüzden sabrediyorum, yan sekmede de burası açık işte. Ondan bu kadar mesaj.
Mesleğinizi merak ettim hocam.

Yan sekmede açıksa daha ana sekmeye geçirirseniz ne kadar olur bilemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı